máj 31st

Bol na obelisku v prehistorickom Göbekli Tepe zaznamenaný roj úlomkov kométy? (+VIDEO)

Do modernej tradície tento scenár vstúpil ako nočná mora planéty Zem: veľký asteroid alebo kométa, alebo roj malých úlomkov kométy zasiahne Zem a spôsobí vážnu katastrofu. Vedci si myslia, že majú dôkaz o existencii roja úlomkov kométy, ktorý do našej planéty narazil približne 11 000 rokov p.n.l. a zabil tisícky ľudí, spustil malú dobu ľadovú a vyhladil mnohé veľké zvieratá.

máj 30th

AURA A ASTRÁLNI PARAZITI 2 (+KOMENTÁR)

Ľudstvo sa už oddávna snaží neúspešne riešiť svoje vnútorné – duševné problémy. Vo všetkých dávnych i nedávnych civilizáciách, včítane prírodných národov, tomu tak bolo, a pretože sa im nepodarilo dôsledne vyriešiť tento problém, preto doposiaľ aj dnešné ľudstvo na planéte Zem má túto záležitosť k riešeniu. Niektorým ľuďom sa v minulosti darilo žiť v pozitívnom stave, a tým obtiaže s duševnými problémami mali vyriešené už tu na Zemi, a mohli sa tak po svojom terajšom živote presunúť do Nebeských spoločností.

máj 29th

máj 28th

Vývoj znamení Kozoroh: CESTA JASNOSTI

Vývojová cesta Kozoroha vede z bázlivé úzkosti kategorické neústupnosti, z depresívního nátlaku a chladného odporu na vrchol soucitné jasnosti a tiché, čisté skromnosti. Jeden z pólů individualizační osy Rak/Kozoroh ztělesňuje stáří a zralost proti dětské flexibilitě račí symptomatiky. Stařec (Kozoroh) a malé dítě (Rak) se vzájemně doplňují.

Stránky

Top