Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vanga: moslimovia začnú proti európanom chemickú vojnu

kp.ru | „Následkom spádu rádioaktívnej usadeniny neostanú na severnej pologuli žiadne zvieratá ani vegetácia. Moslimovia potom začnú chemickú vojnu proti Európanom, ktorí prežijú“, - tak znie doslovná predpoveď pre rok 2011, z ktorej zamrazí nielen nervóznych a domýšľavých ľudí na internete, no i tých zdravo mysliacich zo skutočného sveta. Ako sa nemáme báť? Prvá časť proroctva sa začala podobať na pravdu ešte minulý týždeň po explóziách v jadrovej elektrárni v Japonsku. Rádioaktívna kontaminácia nie je vylúčená a naďalej pretrváva aj hrozba nových explózií. Treba dodať, že udalosti sa, žiaľ, vyvíjajú na severnej pologuli.

 


Ráno 20. marca 2011 aj druhá časť predpovede prestala vyzerať ako úplný nezmysel. Európania (samozrejme nie bez pomoci Američanov) začali bombardovať Líbyu. Líder tejto krajiny, Muammar Kaddáfí, označil útočiace sily za križiakov a prisľúbil boj až do konca, ako za starých čias. Čo mu zabráni použiť chemické zbrane proti európskym susedom, ktorých delí len Stredozemné more?

 

 

Bulharskej veštkyni pripisujú desivé predpovede vytvorené pre rok 2011

Ďalej na rok 2014 proroctvo hovorí, že následkom použitia chemických zbraní „väčšina ľudí bude trpieť rakovinou kože, abscesom a i. kožnými ochoreniami“.

V roku 2016 - „Európa bude takmer vyľudnená „Ľahšie bude k roku 2018, keď sa „novou svetovou veľmocou stane Čína“.

No do roku 2043 budú „v Európe vládnuť moslimovia“.

 

 

Tieto proroctvá skutočne exitujú. Sú súčasťou obsiahlejšieho „zoznamu“, v ktorom sú uvedené kľúčové momenty histórie Zeme takmer až do roku 5079, kedy má nastať koniec sveta. Za autora zoznamu sa pokladá Vanga.

 

ČO BOLO

Súpis predpovedí prvýkrát otriasol spoločnosťou v roku 2008, keď Gruzínsko napadlo Južné Osetsko a bojachtivého Saakašviliho sa vybrali navštíviť štyria prezidenti - Litvy, Poľska, Ukrajiny a Estónska. Proroctvo vzťahujúce sa k roku 2008 vtedy znelo: „Atentát na 4 hlavy predstaviteľov vlád. Konflikt v Hindustane (existuje variant „konflikt v malej krajine“). To bude jednou z príčin III. svetovej vojny“.

Mystici vtedy označili za „Hindustan“ či „malú krajinu“ samozrejme Gruzínsko. A očakávali niečo hrozné - atentát ako dôvod začiatku vojny.

No štyroch prezidentov údajne zachránil pilot poľských aerolínií, ktorý odmietol letieť do zóny bojových operácií z obavy zo zostrelenia. Zosadol s lietadlom v Azerbajdžane (po dvoch rokoch zahynul v Smolensku).

Samotná III. svetová vojna bola stanovená na minulý rok. A opäť s použitím chemických zbraní: „Vojna sa začne v novembri 2010 a skončí sa v októbri roku 2014. Začne ako obyčajne, potom budú použité jadrové a neskôr chemické zbrane“.

 

ČO BY NÁS MOHLO UPOKOJIŤ

- Vanga nikdy nehovorila o konci sveta, - píše Bojka Cvetková, ktorá všetky Vangine predpovede stenografovala. - Nerobila ani globálne predpovede. I keď o budúcnosti hovorila a nie vždy dúhovo: „Čoraz častejšie budete stretávať ľudí, ktorí majú oči, no nevidia, majú uši, no nepočujú. Brat pôjde proti bratovi, matky odvrhnú svoje deti. Každý bude hľadať spôsob, ako sa zachrániť jednotlivo...“

 

 

Celý tento hrozný „zoznam“ má sotva niečo spoločné s Vangou. Najskôr je falošný a vložený na internet s nedobrým úmyslom. Dosť podozrivo vyzerajú aj mnohé zmienky o moslimoch.

A už dve predpovede zo zoznamu sa nesplnili. Neuskutočnil sa atentát na 4 predstaviteľov štátov v roku 2008, ani III. svetová vojna nezačala v novembri roku 2010.

Avšak... niektoré zhody predpovedí a reálneho života predsa len vyzerajú mysticky. Neznámy prorok sa pomýlil v datovaní, no podstatu udalostí vystihol správne, hoci hmlisto.

 

Владимир ЛАГОВСКИЙ: Ванга: мусульмане начнут химическую войну против европейцев, 21. 3. 2011

Zdroj: http://www.kp.ru/

 

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

 

marec 25, 2011 09:51 dopoludnia
Top