Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vanga: moslimovia začnú proti európanom chemickú vojnu

kp.ru | „Následkom spádu rádioaktívnej usadeniny neostanú na severnej pologuli žiadne zvieratá ani vegetácia. Moslimovia potom začnú chemickú vojnu proti Európanom, ktorí prežijú“, - tak znie doslovná predpoveď pre rok 2011, z ktorej zamrazí nielen nervóznych a domýšľavých ľudí na internete, no i tých zdravo mysliacich zo skutočného sveta. Ako sa nemáme báť? Prvá časť proroctva sa začala podobať na pravdu ešte minulý týždeň po explóziách v jadrovej elektrárni v Japonsku. Rádioaktívna kontaminácia nie je vylúčená a naďalej pretrváva aj hrozba nových explózií. Treba dodať, že udalosti sa, žiaľ, vyvíjajú na severnej pologuli.

 


Ráno 20. marca 2011 aj druhá časť predpovede prestala vyzerať ako úplný nezmysel. Európania (samozrejme nie bez pomoci Američanov) začali bombardovať Líbyu. Líder tejto krajiny, Muammar Kaddáfí, označil útočiace sily za križiakov a prisľúbil boj až do konca, ako za starých čias. Čo mu zabráni použiť chemické zbrane proti európskym susedom, ktorých delí len Stredozemné more?

 

 

Bulharskej veštkyni pripisujú desivé predpovede vytvorené pre rok 2011

Ďalej na rok 2014 proroctvo hovorí, že následkom použitia chemických zbraní „väčšina ľudí bude trpieť rakovinou kože, abscesom a i. kožnými ochoreniami“.

V roku 2016 - „Európa bude takmer vyľudnená „Ľahšie bude k roku 2018, keď sa „novou svetovou veľmocou stane Čína“.

No do roku 2043 budú „v Európe vládnuť moslimovia“.

 

 

Tieto proroctvá skutočne exitujú. Sú súčasťou obsiahlejšieho „zoznamu“, v ktorom sú uvedené kľúčové momenty histórie Zeme takmer až do roku 5079, kedy má nastať koniec sveta. Za autora zoznamu sa pokladá Vanga.

 

ČO BOLO

Súpis predpovedí prvýkrát otriasol spoločnosťou v roku 2008, keď Gruzínsko napadlo Južné Osetsko a bojachtivého Saakašviliho sa vybrali navštíviť štyria prezidenti - Litvy, Poľska, Ukrajiny a Estónska. Proroctvo vzťahujúce sa k roku 2008 vtedy znelo: „Atentát na 4 hlavy predstaviteľov vlád. Konflikt v Hindustane (existuje variant „konflikt v malej krajine“). To bude jednou z príčin III. svetovej vojny“.

Mystici vtedy označili za „Hindustan“ či „malú krajinu“ samozrejme Gruzínsko. A očakávali niečo hrozné - atentát ako dôvod začiatku vojny.

No štyroch prezidentov údajne zachránil pilot poľských aerolínií, ktorý odmietol letieť do zóny bojových operácií z obavy zo zostrelenia. Zosadol s lietadlom v Azerbajdžane (po dvoch rokoch zahynul v Smolensku).

Samotná III. svetová vojna bola stanovená na minulý rok. A opäť s použitím chemických zbraní: „Vojna sa začne v novembri 2010 a skončí sa v októbri roku 2014. Začne ako obyčajne, potom budú použité jadrové a neskôr chemické zbrane“.

 

ČO BY NÁS MOHLO UPOKOJIŤ

- Vanga nikdy nehovorila o konci sveta, - píše Bojka Cvetková, ktorá všetky Vangine predpovede stenografovala. - Nerobila ani globálne predpovede. I keď o budúcnosti hovorila a nie vždy dúhovo: „Čoraz častejšie budete stretávať ľudí, ktorí majú oči, no nevidia, majú uši, no nepočujú. Brat pôjde proti bratovi, matky odvrhnú svoje deti. Každý bude hľadať spôsob, ako sa zachrániť jednotlivo...“

 

 

Celý tento hrozný „zoznam“ má sotva niečo spoločné s Vangou. Najskôr je falošný a vložený na internet s nedobrým úmyslom. Dosť podozrivo vyzerajú aj mnohé zmienky o moslimoch.

A už dve predpovede zo zoznamu sa nesplnili. Neuskutočnil sa atentát na 4 predstaviteľov štátov v roku 2008, ani III. svetová vojna nezačala v novembri roku 2010.

Avšak... niektoré zhody predpovedí a reálneho života predsa len vyzerajú mysticky. Neznámy prorok sa pomýlil v datovaní, no podstatu udalostí vystihol správne, hoci hmlisto.

 

Владимир ЛАГОВСКИЙ: Ванга: мусульмане начнут химическую войну против европейцев, 21. 3. 2011

Zdroj: http://www.kp.ru/

 

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

 

marec 25, 2011 09:51 dopoludnia
 • Komentáre

13 Komentáre

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 25, 2011 10:36 dopoludnia

  Komentár: 

  Suhlasim s odpovedou na ten zoznam. Bullshit, ktorych je na nete na mraky. Cielom je opat udrziavat strach. Priznajme si, ze sa pri prvom citani jemne zamrazi kdesik pri chrbtici . Ze hej :D . Zite pritomnostou a uzivajte dany moment. Aby ked pride zajtra nieco zle sme mali dobry pocit zo vcerajska. Peace

 2. Obrázok používateľa becede
  becedeaugust 03, 2011 11:37 dopoludnia

  Komentár: 

  vangine proroctva poznam dobre,

  to, co sa tam pise, som nikde necital.
  naviac styl, ktory sa tam pouziva, je nie je jej vlastny.

  takze niekto zmiesal tuzby, hluposti, parafrazovaneho nostradama a vyplody fantazie do jednoho koktejlu, a vlozil to s polopravdami do ust nebohej slepej jasnovidky.

  dost silny hnus. na to, ze sa uz nema ako sama branit a ze ine veci, ktore predpovedala, sa naozaj plnili s 80 perc pravdepodobnostou.

 3. Obrázok používateľa Lencher Falprea
  Lencher Falpreamarec 25, 2011 11:29 dopoludnia

  Komentár: 

  Podobnými články podporujete agendu strachu NWO. Nevidím žádný přínos pro lidi, pouze pro NWO. Budoucnost není daná a nezávisí na pozemských datech. Je důležité soustředit se na řešení problému ne na problém samotný. Je důležité jakou energii svými myšlenkami generujeme.

 4. Obrázok používateľa Lanoo
  Lanoomarec 26, 2011 17:47 popoludní

  Komentár: 

  "Táto skutočnosť, nám na očiach, je pre mnohých neakceptovateľná. Tí, ktorí situáciu nepochopia, budú vážne znevýhodnení, tak ako budú tí s nejakým porozumením, ktorým bolo vštepované veriť, že všetko je nádherné aj keď nie je - popierajú pravdu vždy, keď sa to prieči ich pohodliu.

  Pravda môže byť bolestivá a skľučujúca. A predsa, pravda je pozitívna, bez ohľadu na to, ako ju môžu ostatní prekrútiť. Sú takí, ktorí zvedú iných nesprávnymi náukami podľa ktorých je všetko láska, všetko je jedno a všetko je nádherné, niet tam zla, konvergencia k harmónii urobí všetko skvelým a každý môže tvoriť vlastnú realitu. Často trvajú na tom, že prejednávané by mali byť jedine pozitívne veci. Títo ľudia skutočne odmietajú to, čo sa deje vo svete.

  Sú takí, ktorí si neprajú diskutovať o vojnách, chorobách, zločinoch, atď., pretože ako hovoria – tieto veci sú negatívne a nemalo by sa o nich hovoriť. To je absurdné ignorantstvo. Svet je hnusným miestom a existujú tu odporné veci, ku ktorým dochádza. I keď je problematika znepokojujúca, mali by sme sa ňou zaoberať. Napríklad deti a mládež by mali byť informovaní o nebezpečenstvách užívania drog. To je pozitívny ťah, ktorý deti pripraví na svet, v ktorom žijú. Avšak existuje jemná línia a spôsob, akým sa problémy prezentujú je kľúčový."

  http://www.cez-okno.net/clanok/oddelovanie-svetla-od-temnoty-konecne-zac...

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 25, 2011 17:03 popoludní

  Komentár: 

  Nemalo by sa strašiť chemickými zbraňami ako aj inými ako sú zbrane hromadného ničenia a podobne. V Iraku ich nenašli, našťastie sa ich Líbya vzdala, takže im zostávajú už len tieto chemické. A strašenie moslimami je taktiež mimo, keďže sú to ľudia ako my a kresťanstvo je aké, v jeho mene sa zabíja dodnes, v mene demokracie tiež, prečo kritizovať niečo čo sami nepoznáme. Islamská propaganda je vytvorená západom.

 6. Obrázok používateľa Dominika*
  Dominika*marec 25, 2011 17:58 popoludní

  Komentár: 

  Vanga ma zaujíma už nejaký ten rok a čítala som o nej aj knihu , ktorá je stará a žiaden takéto hova.iny tam nie sú.Vanga nikdy nehovorila o tom čo sa presne stane vždy to dala do nejakej hádanky alebo niečo podobné.Tak to proroci hovorili.Sama vždy hovorila , že strašne veľa vecí si necháva pre seba , lebo tak to má byť a ona tomu nemôže zabrániť.
  Málo kedy hovorila o celosvetových katastrofách.Skôr o socializme o bulharksu , šiestej rase a o Bohu.

 7. Obrázok používateľa nLpK
  nLpKmarec 25, 2011 18:31 popoludní

  Komentár: 

  Tie proroctvá vyzerajú hrozivo podľa mňa hlavne preto, aby sa ľudia toho zľakli a robili presný opak, aby sa znášali v čo najlepšej forme, aby boli len tie najlepšie vzťahy medzi ľuďmi na celej planéte, no je len na samotnom človeku, ktorou cestou sa vyberie.

 8. Obrázok používateľa Lancelot
  Lancelotmarec 26, 2011 01:02 dopoludnia

  Komentár: 

  Kdyby aspoň předpověděla něco pozitivního, např. kdy konečně přistanou ti mimozemšťani a jestli nám pomůžou přejít na lepší technologii např. aby se nemusela elektrika platit.

 9. Obrázok používateľa muskajenomzlata
  muskajenomzlatamarec 28, 2011 21:15 popoludní

  Komentár: 

  O tomto povedala, ze my to nevidime, ale na oblohe je velky pohyb lietajucich mimozemskych strojov. Ich posadka je vacsinou trojclenna. Povedala, ze o 200 rokov zachytime ich signal a prva ju zachyti madarska aparatura... (Info su z knihy o Vange, ktoru napisala jej neter.)

 10. Obrázok používateľa muskajenomzlata
  muskajenomzlatamarec 28, 2011 21:18 popoludní

  Komentár: 

  Este jedna vec: o Gagarinovi povedala, ze nezomrel, ale bol uneseny. Kym, preco a kam nepovedala... A o navsteve Mesiaca - vraj nam kozmonauti nepovedali ani za horcicne semienko z toho, co tam naozaj v skutočnosti videli...

 11. Obrázok používateľa soňa
  soňamarec 28, 2011 11:12 dopoludnia

  Komentár: 

  presne tak ,vanga nehovorila o konkrétnych katastrofach.nechápem komu tak strašne záleži na tom, aby u ludí vyvolával strach. a hlavne prečo. najviac sa smejem ked sa už niečo stane tak až potom povedia, že take bolo proroctvo.

 12. Obrázok používateľa muskajenomzlata
  muskajenomzlatamarec 28, 2011 21:12 popoludní

  Komentár: 

  Citala som o nej knihu s mnozstvom predpovedi. Podla nej nas caka jedna velka vojna a na otazku, kedy zacne povedala, ze je to este daleko. Pozname to, az padne Syria. Odvtedy sledujem, co sa v tychto regionoch deje...

 13. Obrázok používateľa Phantom
  Phantommarec 29, 2011 23:01 popoludní

  Komentár: 

  nechcem strasit, ale pokial viem, to proroctvo znelo priblizne "styria v siedmych dnoch zblednu"...

  v septembri 2008 doslova v 7 dnoch zbankrotovali 4 giganticke americke banky, z ktorych niektore mali este mena po svojich zakladateloch ( Lehmmann )...

  ale kdesi som cital myslienku, ze proroctva nie je nikdy mozne rozlustit skor, ako sa vyplnia... ;-)

  a co sa tyka zaciatku vojny v 2010... myslim si, ze ani zaciatok 2. svetovej, ktory bol stanoveny na 1.9.1939 ( den prepadnutia Polska ) nenasvedcoval tomu, ze to bude dovtedy najkrvavejsi konflikt v ludskych dejinach... skutocne k tomu doslo az po pade Francuzska, kedy sa hladky postup Nemcov trochu zasekol...

 

 

Top