Profesionálne preklady a korektúry

Vážení čitatelia, akiste ste si všimli, že sa stránky zobrazujú podstatne rýchlejšie.
Vďaka patrí Jurajovi Chlebcovi aka Havranovi, ktorý portál technicky rozvíja prakticky od jeho začiatkov.
Veríme, že Vám to Vaše vlastné výpravy za poznaním ešte viac spríjemní!

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Egyptológ, držiteľ ceny Emmy za nekonvenčné datovanie Sfingy, bojuje svoj ďalší boj!

Svetoznámy egyptológ, spisovateľ a satirik John Anthony West (aka JAW) strávil väčšinu svojho života bojom s akademickým svetom svojimi kontroverznými teóriami o starovekom Egypte. V prvých dňoch roka 2017 John vedie nový boj, tentoraz s rakovinou, namiesto s „kvakademikmi“ (jeden z mnohých JAWizmov).

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení ›› s Johnovým dielom, môžeme začať jeho dokumentom oceneným v roku 1993 cenou Emmy, „Mystérium Sfingy,“ moderovaný Charltonom Hestonom. Johnova prvá hypotéza, ktorú dokázal “geologicky” je, že Sfinga je oveľa staršia než konvenčné datovanie 2500 p.n.l. vyučované v školách. Jednoducho povedané, zmenil spôsob, akým sa pozeráme na históriu našej civilizácie.

 

 

John West bol neústupný v použití alternatívnych metód napriek veľmi drsnému zaobchádzaniu „štandardnej starostlivosti“, ktoré by bolo ťažké pre osobu v každom veku. Dobrou správou je, že John bol prijatý do renomovanej Burzynski Clinic v Houstone, štáte Texas. Dr. Stanislaw Burzynski, rovnako ako John, je génius, s ktorým sa establišment nevie vysporiadať. FDA (Správa potravín a liečiv v USA, pozn. prekl.) za používanie neštandardných metód starostlivosti Dr. Burzynského neustále obťažuje, hoci jeho liečba ukázala väčší efekt než tradičné postupy. Svedectvá jeho pacientov viedli k neúspechu úporných sporov zo strany FDA.

Väčšina netradičných spôsobov liečby rakoviny nespadá do zdravotného poistenia, čo mimoriadne zužuje výber možností. Navyše, prípadové štúdie pacientov Dr. Burzynského prichádzajú s neuveriteľnými výsledkami. Napriek tomu väčšina zdravotníckych inštitúcií ich neuznáva. Tento stav vyžaduje, aby si ľudia ako John Anthony West svoju lekársku starostlivosť hradili v hotovosti.

Nemôžeme predsa dopustiť, aby tieto snahy ustali!
Rebel onkológ ›› s vašim prispením pomáha rebelovi egyptológovi!

Lekárske náklady sú odhadované na 115.000 $.

100% všetkých prostriedkov pôjde Johnovi a jeho rodine!

Uvítame tiež vaše nápady a návrhy, ako pomôcť.

The John Anthony West Project
675 Manorville Rd
Saugerties, NY 12477

S pozdravom
Clay Roup & Zoe West

Clay Roup je rodinný priateľ a začal tento projekt s plnou podporou svojej ženy Celesty West a jej detí Zeke a Zoe West

Zdroj: https://fundly.com/john-anthony-west-project

Preklad: Yezid

Šírte prosím!


Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)

 

Súvisiace:

Seriál: John Anthony West – LEN GENTLEMAN BOJUJE ZA STRATENÉ KAUZY
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-john-anthony-west-len-gentleman-b...

 


Sekcie: 
január 24, 2017 17:27 popoludní
  • Komentáre

0 Komentáre

 

 

Top