Fotografie vodného kanála v Ravne z 10. septembra 2014. Kanál je za liečivou komnatou a tečie hlboko do tunela labyrintu... ►OBRÁZOK DŇA

Test americké seismické zbraně opět neúspěšný, zničil město na Novém Zélandu

Střízlivá zpráva připravená pro premiéra Putina Ruským velením vesmírných sil tvrdí, že katastrofické zemětřesení o magnitudě 6,3, které zničilo 22. 2. 2011 druhé největší město Nového Zélandu, Christchurch, bylo dalším „nezdařeným testem“ americké „zemětřesné zbraně“, podobným tomu, který loni v lednu (2010) zničil karibský ostrovní národ Haiti a zabil přes 500 000 lidí.

O tomto testu „zemětřesné zbraně“, který zničil Haiti, jsme vás informovali 14. ledna 2010 v článku „Americký test zemětřesení se „strašlivě nepovedl“, a zanechal na Haiti 500 000 mrtvých“ http://www.whatdoesitmean.com/index1322.htm. (Česky zde: http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/americky-test-zemetreseni-mel...) Bohužel jediným světovým vůdcem, který se proti tomu ozval, byl venezuelský představitel Hugo Chavez, který mimo jiné řekl (ze zprávy Fox News).

 


„Spojené státy evidentně vlastní „zemětřesnou zbraň“, která vyvolala katastrofické zemětřesení na Haiti a zabila 200 000 nevinných. Nevěříte, že je to pravda? Zeptejte se Hugo Chaveze. http://www.foxnews.com/world/2010/01/21/hugo-chavez-mouthpiece-says-hit-... http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/tajne-tektonicke-zbrane-usetr...

 

 

Mluvčí venezuelského vůdce s odvoláním na zprávu Ruské severní flotily vydal tiskové prohlášení, že zemětřesení o síle 7.0 bylo způsobeno americkým testem experimentálního systému nárazových vln, který rovněž může vytvářet „anomálie počasí k vyvolání záplav, sucha a hurikánů“.

Webové stránky stanice dodávají, že americký vládní program HAARP, zařízení pro atmosférický výzkum na Aljašce, také nese vinu za zemětřesení v Eureka v Kalifornii 9. ledna, a zřejmě také stojí za zemětřesením o síle 7,8 v Číně r. 2008, které zabilo téměř 90 000 lidí.

Navíc, jak praví webové stránky, kataklysmické zničení Haiti bylo pouze testem pro mnohem větší hru: nadcházející zúčtování s Iránem.“

Americká téměř naprostá kontrola nad svými propagandistickými médii vyšla nedávno najevo v naší zprávě z 11. února „Špión CIA zatčen, když předával teroristům jadernou bombu“ http://www.whatdoesitmean.com/index1448.htm, v níž jsme detailně popsali, jak ruské výzvědné služby „potvrdily“, že Raymond Allen Davis byl agentem CIA, ale americký lid se nesměl dozvědět pravdu, jak se můžeme dočíst a jak bylo dokázáno v článku Press TV News Service „US přikazuje médiím, aby lhaly o vrahovi z CIA“ http://www.presstv.ir/detail/166621.html, kde se praví:

„Americký investigativní novinář říká, že Washington nařídil americkým médiím, aby lhala o identitě agenta CIA, Raymonda Davise, který zabil dva Pákistánce. „New York Times připustily, že to vědí, a zadržely informaci na žádost Obamovy vlády,“ řekl v úterý agentuře Press TV David Lindorff, autor a investigativní novinář z Filadelfie. http://www.presstv.ir/detail/166621.html

Dalším důkazem o americké vládní kontrole nad orgány mediální propagandy byla naše zpráva ze 4. ledna: „Vysoký americký představitel zavražděn poté, co test zbraně v Arkansasu způsobil masová úmrtí“ http://www.cez-okno.net/clanok/sorcha-faal/vysoky-statni-urednik-zavrazd..., což teprve minulý týden zveřejnila agentura London Daily Mail News pravdivější fakta v článku „Poradce Pentagonu byl zabit najatým vrahem, prohlašuje zarmoucená vdova“„ http://www.dailymail.co.uk/news/article-1358447/Pentagon-aide-killed-hit..., kde můžeme mimo jiné číst:

„Prominentní washingtonský poradce John Wheeler byl zavražděn najatým vrahem, prohlásila vdova Katherine Klyce. Řekla, že to, jakým způsobem bylo tělo jejího manžela ukryto na skládce, mohlo být provedeno jedině profesionálně. Domnívá se, že dlouholetá spolupráce jejího manžela s Pentagonem mu mohla učinit nepřátele, kteří se ho chtěli zbavit.“ http://www.dailymail.co.uk/news/article-1358447/Pentagon-aide-killed-hit...

Ke katastrofickému zničení provedenému posledním „nepovedeným testem“ americké „zemětřesní zbraně“ říkají nové zprávy, že vedle údajných stovek mrtvých http://www.dailymail.co.uk/travel/article-1359526/Christchurch-earthquak... jsou škody odhadovány jako sedmá nejnákladnější přírodní katastrofa pro pojišťovny od roku 1970 http://www.bloomberg.com/news/2011-02-22/new-zealand-s-earthquake-may-be..., a zřejmě přesáhnou 12 miliard dolarů http://www.bloomberg.com/news/2011-02-22/new-zealand-s-earthquake-may-be....

Podle zprávy ruské VKS tento americký test „zemětřesné zbraně“ vzešel z Americko-australské obranné planetární základny zvané Projekt Wormwood http://www.ips.gov.au/IPSHosted/neo/, umístěné na Sluneční observatoři Learmonth, která „po zahřátí“ způsobila zemětřesení o síle 4,7, které mělo zasáhnout Severní Teritorium http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usb0001iet.php, a o méně než 24 hodin později bylo namířeno na Tasmanův ledovec http://hosted.ap.org/dynamic/stories/A/AS_NEW_ZEALAND_EARTHQUAKE_GLACIER... na Novém Zélandě, ležící v jejich oblasti Jižních Alp, 120 mil (200 km) od nyní zničeného města Christchurch.

 

Poznámka: Projekt Wormwood je pojmenován podle apokalyptické hvězdy soudného dne, Wormwood - Pelyněk, http://en.wikipedia.org/wiki/Wormwood_(star), v Novém zákoně křesťanské bible.

Cílem této „zemětřesné zbraně“, jak říká zpráva VKS, byla „podpora“ delegace amerického kongresu http://www.chicagotribune.com/news/local/breaking/chibrknews-exsen-bayh-..., která údajně opustila Christchurch pouhé 2 a půl hodiny před katastrofickým zemětřesením, ale nechala na místě jednoho ze svých členů, administrátora americké agentury FEMA (Agentura pro krizové situace http://www.fema.gov/), Timothyho Manninga http://voices.washingtonpost.com/federal-eye/2011/02/fema_official_in_ne..., který nyní koordinuje americkou pomoc při katastrofě.

Je důležité si povšimnout, jak praví dále zpráva ruské VKS, že právě tak jako předešlá oběť americké seismické zbraně Haiti, i Nový Zéland byl postižen zemětřesením z důvodu „nové a předem neznámé zlomové linie“ http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/centralamericaandthecaribbean/..., a jak se dále dočteme, potvrzuje to i Londýnská nezávislá zpravodajská agentura. „Ničivé zemětřesení, které zdevastovalo v úterý Christchurch, je výsledkem nové zlomové linie v zemské kůře, o níž seismologové dříve nevěděli.“ http://www.independent.co.uk/news/world/australasia/new-zealand-earthqua...

O vědeckých základech, na nichž jsou stavěny tyto americké „seismické a meteorologické zbraně“, jsme dříve informovali v mnoha článcích, například „Norský „únik“ časové díry ponořil severní polokouli do chaosu“ http://www.whatdoesitmean.com/index1319.htm a „Uniklé zprávy odhalují, že Obama byl kvůli norské spirále poslán do bunkru Alice 2012“ http://www.whatdoesitmean.com/index1426.htm.

 

 

http://www.cez-okno.net/clanok/zahady-a-proroctva/spirala-na-obloze-nic-...

http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/dennik-pravda-skryva-spojeni-...

 


Je velmi žalostné, že Američané při těchto událostech stále nevidí pravdu a zachovávají slepou poslušnost vůči svým vládou kontrolovaným propagandistickým médiím, kterým stačí jenom říci „nedívejte se tam“, a tyto nemyslící duše ani nenapadne, aby si pro sebe hledaly pravdu.

 

 

Sorcha Faal

 

© February 24, 2011 EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com.

 

Zdroj: WhatDoesItMean.Com

Preklad: Orgonet, Orgo-net.blogspot.com

 


Ďalšie články nájdete na tejto adrese.