Mystériá sibírskeho “Údolia smrti” IX. – ČO SA SKRÝVA ZA VÝBUCHOM V TUNGUZKE 5

“Divadlo pokračovalo celú štvrť hodinu v najžiarivejšej forme a potom začalo postupne slabnúť a ukončilo svoje vystúpenie v zhluku jasných lúčov, ktoré dosiahli výšku 80° nad horizontom. Mrak, ktorý sa objavil na východe sa rozplynul. Potom úplne zmizol aj ten druhý, takže o desiatej večer bola obloha zase jasná a svietili na nej svetielkujúce hviezdy.”

Edgar Cayce: ZÁZRAK JMÉNEM MEDITACE I.

Slova, jež člověk pronáší, svědčí o Duchu, jenž v něm žije. Vyřčená slova jsou hlásky vznikající vlněním myšlenek. Ty jsou vlněním, vyslaným naším Já či duší. Každé vypovězené slovo (pronesené) by mělo vycházet z duševního vlnění, jelikož slova postrádající duševní sílu jsou neúčinná. Lze kupříkladu říci, že slova užvaněných, neupřímných a k přehánění náchylných lidí jsou jako papírové kuličky tryskající z dětské pistole. Všechny neupřímné hovory a modlitby zůstávají na povrchu. Na náš osud nemohou mít příznivý účinek. Naše slova mají nejen vyjadřovat pravdu, ale také naše hluboké porozumění a prožití této pravdy. Mluvení bez duševní síly se rovná klasu bez zrna.

John Anthony West: “LEN GENTLEMAN BOJUJE ZA STRATENÉ KAUZY” II.

DC: Dobrým príkladom je rozdelenie hlavy na vrchole lebky na chrámových reliéfoch. Je to jasná stopa, priťahujúc ľudí k tomu, aby sa pozreli na tento unikátny kus hlavy, keďže sa tam nachádza hlbší odkaz. Schwaller a jeho tím všetko preskúmali, prezreli si anatómiu mozgu, ezoterické tradície v súvislosti s tou časťou hlavy, atď. Musel uskutočniť dosť v rámci toho výskumu, aby pochopil pravdu, či poznanie toho, čo odhaľuje. Musel na tom zapracovať.

Aké boli stimuly stavieb pyramíd? 8: STAVEBNÉ MATERIÁLY BOHOV

Teraz sa naučíte niečo o materiáloch, použitých pri stavbe pyramíd. Táto znalosť je mimoriadne dôležitá a bez nej nie je možné postaviť pyramídu správne, iba menej efektívnu. Bez ohľadu na účel, pre ktorý boli pyramídy postavené, využívali sa pri ich stavbe len prírodné materiály. Výber materiálu bol daný ich vlastnosťami, vplyvom na ľudský organizmus a energetický systém.

Stránky

Top