ZÁHADA DRUHEJ KARTUŠE: Šikmá strecha Campbellovej komory je vyrobená z vápencových blokov, ktoré sú posadené ako krov. Dva bloky/krovy na západnom konci južnej strany šikmej strechy – blok 1 a blok 2 – sú uvedené na nasledujúcom výkrese a fotografii... ›› OBRÁZOK DŇA

EXKLUZÍVNE CEZ OKNO

Stratené krajiny MU a LEMÚRIA IV. (Bola kedysi Austrália časťou dnes potopeného kontinentu?)

Stratená civilizácia Lemúria/Mu prišla dramaticky späť do pozornosti verejnosti v roku 1931 s vydaním fantastického diela plukovníka Jamesa Churchwarda "Stratený kontinent Mu", prvej zo série piatich kníh od Churchwarda o stratenom kontinente.

Po, 17/11/2014 - 23:47 CEZ OKNO

Bývalý egyptský minister starožitností Zahi Hawass čelí čerstvému obvineniu z korupcie

Hawass je obvinený z účasti na krádeži artefaktov, ktoré patrili faraónovi Chufuovi, po ktorom je pomenovaná najväčšia pyramída v Gíze.

Pi, 14/11/2014 - 23:58 CEZ OKNO

Taliansko-španielski archeológovia začali s vykopávkami hrobky v Luxore

Taliansko-španielsky tím sa pripravoval na začatie vykopávok nezvyčajnej hrobky, ktorej objav bol oznámený pred šiestimi mesiacmi.

Po, 10/11/2014 - 21:51 CEZ OKNO

Poslovia k Bohom

Počas búrlivých období sa bežní ľudia v starovekom Egypte obracali k zvieracím múmiám s prosbami k bohom, inšpirujúc vzostup masívneho náboženského priemyslu.

St, 05/11/2014 - 21:47 CEZ OKNO

Editoriál: TRHLINA V MÚRE

„Doba ďalšieho preletu Nibiru Slnečnou sústavou sa nezadržateľne blíži...“ Týmito slovami končil ›› predchádzajúci Editoriál a patrilo by sa tu teda uviesť o tom viac. Možno Vás zaskočím, ale nebudem písať o podozrivej aktivite pri teleskopoch strážiacich Južnú oblohu (odkiaľ sa má podľa prepočtov Nibiru priblížiť), ani o snahe celú vec zosmiešniť, či naopak o serióznych dokumentárnych filmoch na túto tému. Chcem písať o informáciách, ktoré stavajú tému Anunnaki ako našich „Stvoriteľov a Dobrodincov“ do úplne nového svetla! Posúďte sami:

Po, 27/10/2014 - 14:22 CEZ OKNO

Staroveký Egypt osvetlený prostredníctvom elektriny?

Dnes berieme ako samozrejmosť nočné mestské horizonty, pouličné svetlá a celkovú silu, ktorá poháňa naše moderné vymoženosti. Mohli však mať mudrci starovekého Egypta a Mezopotámie znalosti o elektrine, elektrickom osvetlení, alebo dokonca o technológii založenej na elektrine? Vzhľadom na niektoré archeologické dôkazy sa odpoveď zdá byť kladná.

Ne, 26/10/2014 - 17:19 CEZ OKNO

„Snad jediný důkaz, který by mohl přiblížit skutečnost, je experiment“ 20

V předchozích dílech jsme probírali stavbu pyramidy z hlediska možných technologií. Přitom jsme stavebním, obráběcím úkonům přiřazovali vlastnost "milimetrová přesnost", mezi kvádry nelze vložit ani žiletku – přesnost obráběcích technologií. Z hlediska uskutečněné stavby jsou jakékoliv teorie bezpředmětné, když se vyhýbají základnímu fenoménu přesnosti.

So, 25/10/2014 - 21:03 CEZ OKNO

Projekt Nová Atlantída III.

Preto kvôli vplyvu na energetické procesy v kôre a energosystéme Zeme, je potrebné začať so stavbou pyramíd na konkrétnych miestach, aby sme zmiernili dopad budúcich katastrof tam, kde sa budú v najbližších rokoch prejavovať mimoriadne kruto. Na Zemi sú miesta, z ktorých energetické kanály (geozlomy) vedú aj cez susedné krajiny. Použitie miest síl regionálneho významu je najvhodnejšie, pretože umiestnenie pyramídy napr. na severe Talianska a na juhu Nemecka spôsobí zmiernenie blížiacich sa katastrof nielen v týchto, ale aj v susedných európskych krajinách. Takže: nástroj na ovplyvnenie blížiacej sa katastrofy – je komplex špeciálnych pyramíd, ktoré musia byť postavené podľa určitej schémy.

Pi, 24/10/2014 - 16:28 CEZ OKNO

Stránky