Geoinžinierstvo

Dva kolosální vodní sloupy sající vodu z Ligurského moře

6. listopadu 2014 ráno se vytvořily v severní Itálii, v Ligurském moři blízkosti ústí řeky Riviera dei Fiori, tyto dva obrovské vodní sloupy - víry, které se jakoby "objímaly a tančily" po hladině. Snímky pořídil fotograf ze střechy hotelu.

Ut, 16/12/2014 - 23:49 CEZ OKNO

Dane Wigington: Nejdůležitější téma dnešní doby

Ve své přednášce vysvětluje škodlivé dopady současných vládních programů manipulace počasím, které způsobují závažné škody na přírodě i na lidském zdraví po celém světě. Existuje již mnoho důkazů těchto zásahů. Látky popisované v patentech na ovlivňování počasí a jsou nacházené na zemi. A naše obloha už není normální.

Po, 15/12/2014 - 00:04 CEZ OKNO

Umělé záplavy v Itálii (+VIDEO EN)

Video od amerického pozorovatele umělého počasí k umělým záplavám v Evropě na podzim r. 2014. Jsou tam pěkně viditelné točící se systémy nad Atlantikem a Středomořím. Z komentáře k videu (v angličtině, překlad není nutný, obrázky vše znázorňují):

Ne, 14/12/2014 - 21:31 CEZ OKNO

Skutečnou hrozbou pro světové klima je geoinženýrství

Současné počasí na naší Zemi bychom mohli charakterizovat výrazem "klimoušský chaos". Klimouši svými technologiemi (chemtrails, různé radiace z různých zdrojů) se snaží namíchat v různých částech světa co nejextrémnější výkyvy, takže některé země (USA) jsou sužovány extrémním chladem, jiné (UK) mimořádnými záplavami, a třeba u nás zatím marně čekáme na trochu mrazu (mně teda nechybí), takže stále více Čechů je právě teď ochotno věřit ideji globálního oteplování. (:-)

St, 08/01/2014 - 19:34 CEZ OKNO

Daniel: Geoinženýrství, Chemtrails, HAARP... a Vzestup 2

Kdybyste byli NASA, Státní letecká a vesmírná správa, nebo „vládnoucí moc“, a věděli byste, že slunce se stává stále víc a víc horkým19, ale neznali byste konkrétní příčiny, protože byste poslouchali konvenční vědce s jejich obráceným hvězdným vývojem, co byste asi tak udělali? Asi byste přišli s nějakou dlouhodobou strategií, jak se vypořádat se stoupajícím horkem. Již v 50. letech byla vypracována studie o takové možnosti, a došla ke třem alternativám:

Pi, 23/11/2012 - 19:11 CEZ OKNO

Daniel: Geoinženýrství, Chemtrails, HAARP... a Vzestup

Nenechte si ujít tento naprosto zásadní článek propojující jednotlivé informace, které zde sledujeme, do geniálního systému. Nezávislý vědec Daniel přesvědčivým způsobem vyvrací omyly současné oficiální vědy (včetně Einsteina) a nahrazuje je nezávisle získanými poznatky, jejichž pomocí je možno zcela logicky vysvětlit, že náš Vzestup je přirozenou součástí hvězdné evoluce...

Št, 22/11/2012 - 20:23 CEZ OKNO

Proč to na svět sprejují (Why in the World are They Spraying)

Tedy řekněme, že děláme geoinženýring proto, že jsme chtěli trochu vylepšit počasí... Jak bych se mohl svým dětem podívat do očí, kdybych se nepokusil vnést světlo do tohoto problému a přitom věděl, že s každým nadechnutím vdechují tyto kovy?

Št, 01/11/2012 - 15:09 CEZ OKNO

Vyvolávání deště po česku

Díky čtenáři za zajímavé články o ovlivňování počasí Made in Česko... Tak vidíte, když do počasí vrtali i Češi už v 60. letech, co asi se děje teď...
"Dobrý den Orgonete, mám tu něco na téma o ovlivňování počasí, oskenovaný článek z týdeníku Květy (49/2011 strana 22-23). Muž, který donutil mraky plakat"...

Po, 16/01/2012 - 21:41 CEZ OKNO

Stránky