FAKTY X: Pyramídy ako v Egypte: čo sa ukrýva pri Bermudskom trojuholníku?

Málokto si asi ešte spomenie na to, že v roku 2001 svet obletela veľká senzácia. Kanadský vedec Paul Weinzweig a jeho manželka Paulina Zelitsky, ktorí pracovali pri kubánskom pobreží, objavili na dne mora staroveké mesto. Vek mesta sa odhadoval na 50-tisíc rokov, čo však bolo z historického hľadiska podľa archeológov nemožné. Nezapadalo to totiž do zaužívanej histórie. Pred 50-tisíc rokmi predsa nikto nemohol postaviť mesto, keď žiadna vyspelá civilizácia v tom čase ešte nemala existovať. Opak je však pravdou.

Boli v strede Bermudského trojuholníka objavené dve obrovské pyramídy zhotovené z hrubého skla? (+VIDEO)

Tieto záhadné potopené pyramídové stavby nachádzajúce sa v hĺbke dvoch tisíc metrov boli identifikované pomocou sonaru. Prieskum za pomoci ďalších prístrojov pomohol výskumníkom zistiť, že dve obrovské pyramídy sú zhotovené pravdepodobne z materiálu, ktorý pripomína hrubé sklo a že sa jedná skutočne o impozantné stavby – každá z nich je väčšia ako Cheopsova pyramída v Egypte.

Trojúhelník smrti zůstává záhadou

Lidé se ztrácejí leckde a často proto mají dobrý důvod. Existují však místa, kde se dá zmizet i jaksi proti své vůli. Patří k nim zejména některé oblasti oceánu, kde se ztrácejí lodě a letdla i v éře radaru, meteorologických družic a satelitní navigace. K těm nejobávanějším patří bermudský trojúhelník smrti. Jako bermudský trojúhelník nebo také trojúhelník smrti bývá nejčastěji označována oblast mezi Floridou, Bahamami a Portorikem u jihozápadního pobřeží USA...

Bermudský trojúhelník - časoprostorová brána 2.

Nikdo z pohřešovaných nevyslal nouzový signál. Tak se to říká v tomto dokumentu. Ani nemohl. Protože elektromagnetická energie, tam v tu dobu nefungovala tak, jak ji známe a potom už byl ten člověk i se svým dopravním prostředkem v jiném místě časoprostoru. Nikdy se nic nemohlo najít. Něco podobného se odehrálo v nechvalně známém Filadelfském experimentu a u dalších armádních projektů. Tato technologie je už v ústraní dávno zvládnuta a také je využívána.

Stránky

Top