Corey Goode: ZPRÁVA PRO LIDSTVO

Ve vesmíru toho probíhá mnohem více, než si vůbec dokážete představit. Sejde z očí, sejde z mysli – právě takto byla největší tajemství v lidské historii skrývána. Informátor Corey Goode v této úvodní epizodě hovoří o lidské přítomnosti ve vesmíru a o detailech mimozemské zprávy týkající se blížícího se nanebevstoupení lidstva!

Jsou záhadná místa na Marsu rozmístěna podle ostrovů magnetismu?

Libor Čermák | Planeta Mars nemá takové magnetické pole jako Země. Zřejmě o něj přišla při dávné srážce. Ale i tak se na ní místa se zvýšeným magnetismem nalézají. A co víc! Odpovídají umístění záhadných lokalit. Naše Země má poměrně výrazné magnetické pole, které nás chrání před škodlivým zářením od Slunce. To se bohužel nedá říci o naší sousední planetě Marsu, které o své magnetické pole přišlo zřejmě v dávných dobách, kdy se srazilo s obřím tělesem.

Záhadný kosmický urychlovač v centru naší galaxie

Jakýsi objekt ve středu Mléčné dráhy funguje jako extrémně silný urychlovač částic. Vědci předpokládají, že takto působí supermasivní černá díra v centru naší galaxie. Ta navíc nedávno zintenzivnila svoji činnost a vyvrhla cosi nebývale velikého. Co se vlastně děje v galaktickém centru a jaký to má vliv na naše vědomí? Naši planetu neustále bombardují částice o vysoké energii a kosmické paprsky, které elektricky nabíjejí naši atmosféru a reagují s elektromagnetickými poli obklopujícími Zemi.

Stránky

Top