ZLATÁ MYŠ ČLÁNOK ROKA | RUBRIKA ROKA | PREKLAD ROKA◄ 5. a 7. roč. ►ČAJOVŇA ROKA | ČAJOVÝ E-SHOP ROKA ČAJOMIL

Krásne Veľkonočné sviatky prajeme, veľa Slnka a radosti:) redakcia

Voľná energia

Pán Keshe dnes napísal list adresovaný celému ľudstvu (EN)

Píše v ňom o potrebe ľudstva posunúť sa ďalej. Zanechať zbrane, zbytočné vraždenie vlastného druhu, zotročovanie a mocenský systém presadzovania si vlastného ega. Vybrať sa cestou mierumilovnej civilizácie, žiť v harmónii s prírodou, využiť technológiu na zaobstaranie dostatku jedla, energie a zdravia pre všetkých. Cestovať do vzdialených kútov vesmíru a pripojiť sa k medzigalaktickej rodine.

Ne, 20/04/2014 - 12:00 CEZ OKNO

Prezentace generátoru QEG (EN)

Prezentace Hope Girl ke generátoru QEG v Londýně 12. 4. 2014 (anglicky, natočeno amatérsky na mobil.)

Pi, 18/04/2014 - 12:23 CEZ OKNO

Quantum Energy Generator podle Teslova patentu (zveřejnění dokumentace)

Lidská bytost s nickem HopeGirl (=Naděje; viz Naima Feagin) založila organizaci Fix the World (Napravme svět), a ta vyrobila prototyp generátoru na volnou energii dle Teslova designu. Veškerá dokumentace k jeho výrobě byla zveřejněna na internetu 30. 3. 2014. Pro zájemce překládám základní informace. (Nejde to prý vyrobit jen tak na koleně ze starých součástek, výroba vyžaduje profesionální technické znalosti, prototyp v USA vyšel na 7 000 dolarů. Uvidíme, co na to řeknou Češi (:-)))

Št, 10/04/2014 - 21:50 CEZ OKNO

Workshop z Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe 1 a 2

Základní seznámení s působením Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe v Itálii. Úvod do plazmatických magneticko-gravitačních technologií a poznání Nadace Keshe. Cíle Nadace Keshe, její historický vývoj a potlačování nejen jejích technologií a poznání a otevírání těchto informací a zkušeností veřejnosti pro zlepšení podmínek k vývoji lidstva na ušlechtilejší a mírumilovné cestě spojující duchovní i pozemské. Formování nanovrstev a jejich použití.

Po, 31/03/2014 - 23:58 CEZ OKNO

KESHE FOUNDATION CZECHIA AND SLOVAKIA: Podpořme poznání a technologie pro čistější a ohleduplnější budoucnost

Drazí hledatelé pravdy a podporovatelé laskavého světa,
jmenuji se Marek Ištvánek a žiji s rodinou ve Slušovicích, na Moravě. Mám fyzikální vzdělání a mnohaletou praxi softwarového vývojáře – naposled jsem se podílel na vývoji uživatelského rozhraní elektronových mikroskopů. Delší dobu se zajímám o nové čisté technologie a vědu propojující duchovní s materiálním.

Po, 31/03/2014 - 21:24 CEZ OKNO

Nadace Keshe: Zde jsou všechny naše vynálezy

3. března vydaly alternativní webové stránky překvapivou zprávu. Nadace Keshe, bádající dlouhodobě na poli alternativních technologií a vynálezů, kde by mimo jiné měly být například auto na vodu, akumulátory volné energie do každé domácnosti, nebo třeba dokonce létající talíř, zveřejnila všechny své náčrty a plány na webu.

So, 22/03/2014 - 23:47 CEZ OKNO

Generátor volné energie NEO?

Dobrý večer Orgonete - narazil jsem na tento web - znáte ho? Že by se blýskalo na lepší časy? www.neo.sx
Orgonet: Určitě se blýská na lepší časy. Už je to tu, dá se to pořídit, je to jen otázka času...

Št, 16/01/2014 - 19:58 CEZ OKNO

Studená fúze - realita nebo podvod (+KOMENTÁR)

Od samotného počátku, kdy poprvé na začátku roku 2011 představili dva italští výzkumníci – Andrea Rossi a Sergio Focardi, svoje zařízení na studenou fúzi nazvané E-CAT, panují kolem toho velké pochyby a značná skepse. Po počátečním humbuku a následné kritice se nad celým projektem zavřela voda. Podobně jako nad celou řadou pochybných zázračných zařízení.

Št, 12/12/2013 - 17:00 CEZ OKNO

Túto skutočnosť už potvrdilo viacero vedcov. VOĽNÁ ENERGIA – Tu je dôkaz!

"Tieto technológie by zmenili úplne všetko, ale je dôležité si uvedomiť, že prevádzková technológia závisí na tom, akú úroveň vedomia má prevádzkovateľ. Je ľudstvo vôbec pripravené na takúto transformáciu? Nič nemôže fungovať bez vedomia pochádzajúceho z miesta lásky, mieru, spolupráce a porozumenia. Túžba dobra pre bytosti na tejto planéte by mohla byť hybnou silou pre uvoľnenie týchto technológií."

Ut, 12/11/2013 - 23:58 CEZ OKNO

Stránky