Zulu

Credo Mutwa: Africké staroveké kruhy v obilí 3

"Všetci králi a náčelníci očakávali príchod týchto kruhov. Objavenie bolo príčinou osláv, ktoré trvali niekoľko dní. Tieto oslavy sprevádzali modlitby k bohom, aby dohliadali na ľudí a rozprávali sa s nimi prostredníctvom posvätných kruhov.(...)"

Pi, 01/08/2014 - 20:23 CEZ OKNO

►Credo Mutwa a David Icke: REPTILIÁNSKA AGENDA I.

"Nech to znie akokoľvek bizarne, či na prvý pohľad nezmyselne, pre naše vnímanie reality.. hneď ako som sa začal zhovárať s Credom Mutwom o jeho skúsenostiach a vedomostiach neuveriteľnej hĺbky a neuveriteľného záberu, povedal mi presne ten istý príbeh! Tak ako som ho poodhalil aj ja.. presne a dopodrobna!"
David Icke

St, 16/07/2014 - 23:34 CEZ OKNO

Credo Mutwa: Africké staroveké kruhy v obilí 2

"Všetci králi a náčelníci očakávali príchod týchto kruhov. Objavenie bolo príčinou osláv, ktoré trvali niekoľko dní. Tieto oslavy sprevádzali modlitby k bohom, aby dohliadali na ľudí a rozprávali sa s nimi prostredníctvom posvätných kruhov.(...)"

St, 26/03/2014 - 23:15 CEZ OKNO

Credo Mutwa: Africké staroveké kruhy v obilí

„Svet, v ktorom žijeme, je zázračnejší, než aký ho poznáme. Sú veci, ktoré sa v našom svete dejú, a o ktorých nič nevieme."
Vusamazulu Credo Mutwa

"Aby som bol úprimný, nikdy predtým som nepočul o tejto knihe alebo o jej autorovi. Čoskoro som sa dozvedel viac o tomto udivujúcom človeku, keď som za tým účelom urobil online výskum..."

Po, 27/01/2014 - 23:27 CEZ OKNO

Africký šaman Credo Mutwa o mimozemských únosech a Reptiliánech

Často se říká, že původní obyvatelé z různých kmenů, ti starší, disponují klíčem ke vědomostem. Tento výrok nebyl však zcela jasně potvrzen až do nedávného rozhovoru, neboť se mi dostalo té cti učinit rozhovor se šamanem kmene Zulu, Credem Mutwou, kterému se blíží 80 let. Jen díky vydatné podpoře Davida Icka jsem byl schopen sehnat kontakt na Dr. Johana Jouberta, který laskavě vše koordinoval s Credem Mutwou, čímž umožnil rozhovor, který se odehrál telefonicky.

Ne, 19/02/2012 - 19:58 CEZ OKNO

Credo Mutwa - šaman zulského národa vypráví 3

Jakkoliv se nám zdá noc černá, jakkoliv se nám zdá bouře zlá, vždy záři světlo, které překoná hromy, blesky a kterým se noc stane dnem. Málo kdo zapře, že AIDS v této části světa se krmí lidmi jako drak příšerami. Někteří lidé přesto tvrdí, že AIDS neexistuje a že se z této choroby zbytečně dělá celosvětová věda. Rád bych se těchto lidí slušně zeptal: Co teda zabíjí naše lidi v této části světa? Osobně jsem potkal spousty lidi nakažených touto nemocí a hodně z nich mi též umřelo na klíně. Jsem přesvědčen, že tato choroba existuje a že to v žádném případě není zbytečná starost.

Ut, 23/09/2008 - 23:32 CEZ OKNO

Credo Mutwa - šaman zulského národa vypráví 2

Jižní Afrika vlastní obrovský potenciál pro organizovanou turistiku a cestování na území, které se může stát Mekkou pro turisty. Bohužel současné aktivity a vedení cestovních agentur poškozují zájmy lidí žijících na tomto území. Jižní Afrika může přilákat čtyřikrát až pětkrát více turistů než v současné době, a to za předpokladu, že ti, kteří mají na starost turistiku, budou vědět a znát mnohem více o své zemi - o Jižní Africe a také znát její obrovský potenciál pro cestování a turistiku.

So, 29/03/2008 - 00:19 CEZ OKNO

Credo Mutwa - šaman zulského národa vypráví

"Celé Africe a mým lidem se v této době děje mnoho hanebností, které mají na svědomí západní národy. Tyto hanebnosti jsou také prováděny africkým lidem západními badateli stejně jako obyčejnými spisovateli, kteří vědomě vedou moji mateřskou zemi do izolace a zacházejí s ní, jako by nebyla součástí lidstva. Tito spisovatelé a výzkumníci záměrně přehlížejí mnoho důležitých faktů o našich lidech a po nějaké době schválně pouze povrchně přelétnou informace o Africe, přehlédnou zbytek a věnují se národům a rasám, které mají v oblibě."

Pi, 18/01/2008 - 08:07 CEZ OKNO