ZLATÁ MYŠ ČLÁNOK ROKA | RUBRIKA ROKA | PREKLAD ROKA◄ 5. a 7. roč. ►ČAJOVŇA ROKA | ČAJOVÝ E-SHOP ROKA ČAJOMIL

Krásne Veľkonočné sviatky prajeme, veľa Slnka a radosti:) redakcia

Záhady-Proroctvá-Prognózy

Tyanovy stance

Odedávna vládne mínění, že dílo, jež tají nauky starých civilizací, může mít mimozemský původ. Na Západ přivezl tuto myšlenku mudrc a cestovatel Apollónios Tyanský. Na vlastní oči viděl knihu, která se dostala do Indie z Venuše. Koncem 18. století dostala název Tianovy stance nebo Kniha Dzyan. Jako opravdová prokletá kniha způsobila hodně nepříjemností Jeleně Blavatské, která uveřejnila úryvky Stancí ve své Tajné doktríně.

Št, 17/04/2014 - 23:23 CEZ OKNO

Skutočné Akty X: Tento úkaz zmiatol odborníkov! (+VIDEO)

Školáčka zachytila záhadný kruh na oblohe. Odborníci sa sporia o to, čo by to mohlo byť. Georgina Heap (16) práve hrala tenis so svojou matkou, keď vtom zrazu na oblohe blízko britského hradu Warwick spozorovala záhadný čierny kruh. Úkaz zachytila na svoj iPhone. Podľa slov Georginy kruh bol na oblohe približne tri minúty a potom zmizol.

St, 16/04/2014 - 23:58 CEZ OKNO

Atlas záhadných objektů ve sluneční soustavě

Libor Čermák | Na svém blogu se také věnuji nejrůznějším zvláštním objektům, které se nalézají na různých tělesech sluneční soustavy (obličejům, pyramidám, monolitům, obrazcům, základnám a dalším. Tady je jejich atlas.

Ut, 08/04/2014 - 22:19 CEZ OKNO

Ukrývá Sibiř pomník mimozemšťanů?

Všechno začalo roku 1949 kdy se geolog Vadim Kolpakov vydal do Patomské vysočiny na rozmezí Jakutské a Irkutské oblasti Sibiře. Byl jedním z pěšáků obrovské armády odborníků, jejichž cílem bylo vytvoření geologické mapy SSSR, která by otevřela cestu k důležitým surovinám. Kraj bohatý na zlato sliboval cenné objevy, ve skutečnosti však výprava přinesla jen jeden, s nímž si však dodnes nikdo neví rady.

Ne, 06/04/2014 - 19:53 CEZ OKNO

ARCHA NOEMOVA část 2.

Na přelomu čtyřicátých a padesátých let byla v oblasti Araratu zaznamenána neobvyklá frekvence přeletů amerických vojenských letadel. Američani to vysvětlili tím, že na žádost turecké vlády provádějí fotografování terénu, aby aktualizovali mapy tureckého území. Rusové zas byli přesvědčeni, že se jedná o výzvědnou aktivitu, která má souvislost s výstavbou jejich vojenské základny nedaleko odtud na arménském území.

Pi, 04/04/2014 - 10:02 CEZ OKNO

ARCHA NOEMOVA část 1.

Vlabi si opět dala práci a přeložila články na velmi zajímavé téma. Během překladu však zjistila několik nesrovnalostí a to jí přimělo k vlastnímu pátrání...
Bible říká, že Noemova archa spočinula po čtyřiceti dnech nepřetržitého deště na pohoří Ararat a ještě dalších několik měsíců museli její pasažéři čekat, dokud země nevyschla.

St, 02/04/2014 - 21:41 CEZ OKNO

ERICH VON DÄNIKEN TURNÉ: Spýtali sme sa... 2

Čo viete o miestnostiach, ktoré by mali byť (nielen podľa predpovedí Edgara Cayceho) pod Sfingou a ktoré boli podľa neoverených informácií už objavené? Vraj sa tam pred nejakým časom dostali výskumné teamy, ale došlo k neočakávaným udalostiam a ľudia, ktorí tam vstúpili, záhadne ochoreli...

So, 29/03/2014 - 20:51 CEZ OKNO

STOJÍ ZA ZMIZENÍM MALAJSIJSKÉHO LETADLA VYŠŠÍ VĚDOMÍ ČLOVĚKA?

Není dne, abychom se nesetkali z nějakou záhadou, kterou nelze adekvátně vysvětlit. Svět je vskutku tajemný, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe a otevřít oči! Jedna z mnoha záhad, která v tomto směru zaujala širší veřejnost, především pak odborníky na leteckou dopravu a bezpečnost, je malajsijské letadlo „MALAYSIA AIRLINES LET MH370“ s 239 lidmi na palubě, které před dvěma týdny zmizelo cestou z Kuala Lumpuru do Pekingu.

So, 29/03/2014 - 19:20 CEZ OKNO

ERICH VON DÄNIKEN TURNÉ: Spýtali sme sa...

Vážený pán Däniken,
máme veľkú radosť, že ste opäť zavítali na Slovensko. Vaše cesty po celom svete sú známe objavmi, ktoré priam nútia človeka zamyslieť sa nad tým, čo vieme a čo nevieme o planéte, na ktorej žijeme. Egypt budil a budí obrovský záujem, vzniklo nespočetne kníh i filmových dokumentov, napriek tomu na tomto poli tušíme mnohé prekvapenia.

Št, 27/03/2014 - 18:37 CEZ OKNO

Stránky