Temné rejdy v příšeří za Neptunem: Objevili vědci Devátou? Planeta údajných “tvůrců lidstva” prý nalezena

Co to znamená pro náš svět?
Přelom, kterého jsme si nevšimli

Nibiru - zázračná “dvanáctá planeta”, kterou si vymyslel (nebo objevil, to záleží na tom, čemu věříte) spisovatel a badatel arménského původu Zecharia Sitchin. Ten Sitchin, jehož “paleoastronautické” teorie o tom, kterak starověké mýty vlastně vypovídají o “mimozemšťanech” v lidské historii, trumfne už jen sám Erich Von Däniken.

Bermudský štvoruholník v Tríbeči

V tajuplnom pohorí Tríbeč, rozprestierajúcom sa medzi Nitrou, Zlatými Moravcami, Topoľčanmi a Partizánskym, sa záhadne strácajú ľudia už vyše 70 rokov. Zmizli zo zemského povrchu bez stopy, iba po niektorých zostali v tríbečských horách ruiny kamenných domov... Starší obyvatelia malebných viesok na úpätí nevysokého horského masívu veria roky v záhadnú moc Tríbeča, niektorí im dokonca pripisujú nadprirodzenú silu.

Záhadné vietnamské “SPACEBALLS” (+VIDEO)

Vysoký predstaviteľ vietnamskej armády údajne v piatok (8. 1. 2016) oznámil, že skúmajú tri záhadné kovové gule vesmírneho pôvodu.
Dve kovové gule boli nájdené v severozápadnej provincii Yen Bai 2. januára, povedal pre AFP hovorca armády generálporučík Vo Van Tuan. Neskôr veľká guľa s hmotnosťou asi 100 libier (45 kg) pristála v kukuričnom ​​poli v susednej provincii Tuyen Quang, doplnil.

Stránky

Top