DUTÁ ZEM – AGARTHA: 4. Galaktická federácia, rada Síria – Sféra Agartha

Vnútorná Zem je koncept, ktorý inšpiroval mnoho mýtov, legiend a fantastických príbehov. Na úvod je potrebné pripomenúť, že Vnútorná Zem skutočne existuje! Vaša geologická veda dlho tvrdí, že Matka Zem je pevný sféroid, zložený z jedinej hustej strednej sekcie nazvanej „plášť“ a zo silného elektromagnetického centrálneho jadra. Žijete na zemskej vonkajšej kôre, ktorá obklopuje plášť.

DUTÁ ZEM – AGARTHA: 3. William Reed: “Fantóm pólov”

Jeden z prvých spisovateľov, ktorý prezentoval teóriu, že Zem je dutá, s otvormi na svojich póloch, bol americký mysliteľ William Reed, autor knihy „Fantóm pólov,“ publikovanej v roku 1906. Táto kniha poskytuje vedecké dôkazy na základe správ arktických prieskumníkov, podporujúcich teóriu, že Zem je dutá, s otvormi na svojich póloch. Reed odhaduje, že kôra krajiny má hrúbku 800 míľ (1287 km), zatiaľ čo dutý vnútrajšok má priemer 6400 míľ (10300 km). Reed zhrnul túto revolučnú teóriu takto:

Jsou záhadná místa na Marsu rozmístěna podle ostrovů magnetismu?

Libor Čermák | Planeta Mars nemá takové magnetické pole jako Země. Zřejmě o něj přišla při dávné srážce. Ale i tak se na ní místa se zvýšeným magnetismem nalézají. A co víc! Odpovídají umístění záhadných lokalit. Naše Země má poměrně výrazné magnetické pole, které nás chrání před škodlivým zářením od Slunce. To se bohužel nedá říci o naší sousední planetě Marsu, které o své magnetické pole přišlo zřejmě v dávných dobách, kdy se srazilo s obřím tělesem.

Stránky

Top