Profesionálne preklady a korektúry

Vážení čitatelia, akiste ste si všimli, že sa stránky zobrazujú podstatne rýchlejšie.
Vďaka patrí Jurajovi Chlebcovi aka Havranovi, ktorý portál technicky rozvíja prakticky od jeho začiatkov.
Veríme, že Vám to Vaše vlastné výpravy za poznaním ešte viac spríjemní!

UFO Noviny č. 9 (január-jún 2012)

"Původně jsem tento příspěvek chtěl věnovat krátkému ohlédnutí za ufologickým děním minulého roku, ale nakonec jsem se rozhodl, že to vynechám. Všichni dobře víme, jaké události se odehrály a předpokládám, že UFO Noviny z velké části čtou ti z vás, kteří toto dění sledují. Rád bych se tedy trochu zamyslel více nad letošním zlomovým rokem a vyjádřil tak trochu osobní názor na problematiku 2012. A rovnou musím kategoricky odmítnout veškeré katastrofické scénáře. Tyto teorie nepodporuji a je bohužel smutné, že se v posledních dvou letech rozpoutala v internetových kruzích tato nesmyslná mánie o konci světa."
Michael M. Faitl

UFO Noviny č. 8 (september-december 2011)

"Za dlouhou dobu, co jsem měl možnost poznávat život a myšlení mimozemských bytostí, jsem prošel názorovým obratem po některých negativních zkušenostech. Proto popíši, k čemu jsem dospěl, a přidám k tomu malé varování. Hodně věcí, se kterými jsem přišel do styku a zabýval se jimi, je do značné míry mimo běžné lidské chápání a záležitosti..."
Ladislav Zelinka

UFO Noviny č. 6-7 (júl-august 2011)

"Prečo ľudia odjakživa vzhliadali k oblohe, rozprávali si príbehy o bohoch lietajúcich po nej vo svojich vozoch a čakali či sa vrátia? Hľadali v oblohe múdrosť a spásu. Ľudské bytosti mávajú niekedy zvláštne pohnútky, ale k svetom tam hore by sa neupriamovali bezo zmyslu. Tí najmúdrejší z nás si pamätali, že obloha nám už raz niečo dala. Z vesmíru vznikla Zem, na nej človek, ale určite nie poprvýkrát v celom univerze..."

UFO Noviny č. 5 (jún 2011)

"Téma, o kterém byly napsány snad statisíce stran, stále se o něm píše a psát se zřejmě bude dál. Spekulace, dohady, podvrhy, ale i fakta, filmy, fotografie, různé dokumenty až na vládních úrovních a hlavně důkazy, které nás zajímají asi nejvíce. Bohužel informace jsou tak obsáhlé, že na prostudování by nám nestačil jeden lidský život. Je na nás, co z toho si vybereme. Zdá se mi nepochopitelné a vadí mi, že se pořád něco tají a mlží. Stejně jako před staletími se vyvstává otázka: „Jsme ve vesmíru sami?“ Ale vládnoucí a vědecké kruhy na Zemi nereagují nebo bagatelizují a laická veřejnost většinou marně pátrá po něčem pozoruhodném na hvězdné obloze."
Gaspar

Stránky

Top