Candi Sambisari je hinduistický chrám z 9. storočia, nachádza sa pri dedinke Sambisari v Indonézii. Chrám bol objavený asi päť metrov pod zemou, pochovaný sopečným popolom z erupcie neďalekej hory Mount Merapi. Objav chrámu Sambisari viedol k špekuláciám, či existujú aj iné staroveké chrámy v okolí ešte stále pod zemou... ►OBRÁZOK DŇA

VOĽNÁ ENERGIA

Generátor kvantové energie alias QEG – další skok pro lidstvo? (+VIDEO)

Skupina s názvem FixTheWorld dlouho a usilovně pracovala na vývoji zařízení na volnou energii podle Teslových návrhů. Postupně také vychytávali některé drobnosti, aby byl generátor použitelný v podmínkách dnešního světa. Nyní dali tyto konstrukční plány volně ke stažení, aby kdokoli, kdo se na to cítí, si takové zařízení mohl sestavit. Z jejich blogu:

So, 19/07/2014 - 21:21 CEZ OKNO

Ruskí fyzici realizujú projekt Nikolu Teslu

Aké by boli dejiny, ak by veža Wardenclyffe, postavená začiatkom XX. storočia srbským géniom Nikola Teslom, zabezpečila vznik efektívneho systému odovzdania a získania voľnej elektrickej energie na celom svete: Možno by sa podarilo vyhnúť mnohých technickým katastrofám, ako aj problémom a konfliktom spojených s energetikou.

St, 16/07/2014 - 23:53 CEZ OKNO

Pronásledovaní vynálezci volné energie

Lester Hendershot – 28. února 1928 se tento vynálezce dostal na titulní stránky novin se svým bezpalivovým generátorem, za jehož pomoci se podařilo poprvé v historii lidstva přeletět Atlantik bez doplnění paliva. Jeho generátor využíval magnetického pole Země. Údajně měl ve svých 20 letech sen, v němž mu přišel tento nápad, pak ho ale na pár let zapomněl a zabýval se jím až když chtěl svému synovi opravit letadélko na dálkové ovládání.

Ne, 13/07/2014 - 02:27 CEZ OKNO

Ruskí fyzici spúšťajú kampaň za prestavanie veže Wardenclyffe a dodávanie energie pre celý svet

„Tesla mal pravdu a my sme pripravení to dokázať!“ tvrdia dvaja ruskí fyzici, ktorí spustili na Indiegogo kampaň za prestavanie veže Wardenclyff, ktoré by sa malo uskutočniť už túto jeseň. Tesla veril, že veža dokáže vysielať energiu bezdrôtovo, no za celý jeho život sa mu to nepodarilo definitívne dokázať.

Ut, 08/07/2014 - 21:38 CEZ OKNO

Vyspělé technologie a dávné civilizace na Zemi

Když jsem začal psát tenhle článek, doufal jsem, že na tohle téma nedojde. Jak vidno, byl jsem opět sveden okolnostmi. Pořád myslím, že je to natolik obsáhlé téma, že by si zasloužilo ne jen jeden zvláštní článek, ale rovnou celou sérii. Udělám co je v mých silách, abych zmínil jen to, co je pro hlavní téma aktuální.

Pi, 04/07/2014 - 22:21 CEZ OKNO

Nikola Tesla, projekt Wardenclyffe a konspirace

Je celkem smysluplné, že kdyby měli všichni čistou energii zadarmo, zkrachovaly by všechny ty firmy, které vydělávají na tom, že energii prodávají. Nikola Tesla už před více než 100 lety experimentoval s bezdrátovým přenosem elektřiny a „vytahováním energie odnikud“, neboli z éteru. On sám tomu říkal zářivá energie. „Bohužel“ byl na svou dobu příliš vyspělým jedincem.

Pi, 27/06/2014 - 20:01 CEZ OKNO

Volná energie není perpetuum mobile

Zákon zachování energie říká, že žádná energie nemůže vzniknout, ani zaniknout, jen se prostě mění z jedné formy do jiné. Základním principem získávání této tzv. volné energie, je přístup do „jemnější dimenze“, ze které ji lze v neomezeném množství tahat. O této jemnější dimenzi bylo už mnoho napsáno a řečeno, jen pod různými názvy. Možná jste už nějaké její pojmenování zaslechli – Prána, Chi, Akáša, Éter, nebo Protonace.

St, 25/06/2014 - 21:59 CEZ OKNO

Volná energie a evoluce lidstva

Největší mýtus o volné energii je, že neexistuje. Co mají společného Tesla, hinduisté, Atlantida a peněženka, z níž platíte za energii?

Ut, 24/06/2014 - 00:09 CEZ OKNO

VOLNÁ ENERGIE ŽIVĚ V AKCI! BERE TO DECH, PROTOŽE SE PŘEPISUJE VĚDA (+VIDEO)

Dívat se na toto video byl docela zážitek. Bylo tomu nejspíš tak proto, že jsem tohle téma sledoval už hodně let, a i uprostřed všech těch pochybností a negativity mainstreamové vědy, dávají zas a znova úžasní vědci dohromady zařízení, která ukazují, že našemu současnému chápání vědy a fyziky by se hodila jistá aktualizace. Pro začátek bych chtěl definovat, co myslím, když říkám ‚volná energie.‘

Po, 26/05/2014 - 02:04 CEZ OKNO

Stránky