ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 10

Vrátila jsem se do New Yorku. Věděla jsem, že potřebuji čas k tomu, abych všechny skutečnosti co nejlépe vyhodnotila a mohla tak svému lidu předložit co nejefektivnější návrhy v rámci řešení nestálé situace. Zároveň jsem si velmi dobře uvědomovala, že prakticky všechna naše aktivita v prostředí planety Země bude muset podléhat souhlasu lidské bytosti. A tak již z tohoto důvodu bylo zjevné, že lidské společenství musí být informováno rychle, kvalitně a pokud možno co nejobjektivnějším způsobem, jelikož od toho všeho se budou odvíjet rozhodovací aktivity člověka, až přijde čas situaci řešit.

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 9

Následující informace jsou autorizovaným přepisem slov ženy – křížence mezi Anunnaki a lidskou bytostí, která se jmenuje Sinhar Anbar Anati: „Těsně před tím, než jsem odletěla, jsem měla schůzku s kolektivem velmi významných vědců. Seznámila jsem se s výsledky a závěry jednání mé schůzky s vrcholnými politiky a vojenskými generály, kde nechyběl ani tehdejší americký prezident. Poté se přihlásil jeden z vědců a řekl:

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 8

„Pozorovatelé“ nemají možnost se setkat se svým hlavním civilizačním seskupením až do doby jejich opětovného návratu (rok 2022), ale mají možnost v případě potřeby opustit Zemi a navštívit některý z několika umělých „přístavů“, které se nachází v prstencovém uspořádání kolem naší Sluneční soustavy ve vzdálenosti asi 1,4 světelného roku. Poté, co Sinhar Anbar Anati předala potřebná fakta zástupcům lidské rasy, odcestovala v roce 2007 na jeden takový kosmický přístav. Zpět na Zem se vrátí až v roce 2022.

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI 7

V Thajsku a Indii má být podle Ambara Anatiho k dispozici nejvíce přistávacích portů pro Anunnaki na naší planetě. Tyto fotografie jsem získal od dvou nejmenovaných osob, kterým se podařilo napojit na další osoby, které jsou přímo zainteresovány do výstavby. Obdržel jsem od nich souhlas ke zveřejnění některých fotografií v rámci tohoto seriálu. Pro širokou veřejnost, především v Thajsku, je ohledně této výstavby prozatím k dispozici krycí příběh.

Stránky

Top