november 30th

Záhadné kamenné džbány

Laos je zatím pro nás málo známá země, která není turisty moc navštěvovaná, i když v poslední době neustále přibívá těch, kteří chtějí vidět na vlastní oči neobvyklou záhadu. Laos je považován za jednu z nejzáhadnějších zemí v Asii. Je to vnitrozemský stát v jihovýchodní Asii na poloostrově Zadní Indie, s nádhernou tropickou přírodou, s rozlehlými horami a náhorními plošinami. Můžeme tam narazit na lokality, kde jsou "pohozené" obrovské kamenné nebo hliněné džbány neznámého původu.

november 29th

Nejvyšší Tajemství 10

Jedním z předních badatelů na poli tohoto fenoménu je Američanka Alex Christopherová, autorka knih Pandora’s Box, Volumes I and II (Pandořina skříňka, díl I a II), které částečně odhalují přítomnost plazovitých na této planetě. Alex viděla plazovité a také bytosti, jež nazývá velkoocí Šedivci. Říká, že jedné noci v Panama City na Floridě ji vzbudili ve 2:30 ráno vyplašení sousedé, žena a její partner, komerční pilot. Když přiběhla k jejich domu, našla omdlévající ženu, jež se zhroutila podél zdi s očima v sloup. Alex řekla, že v místnosti ucítila nějakou neuvěřitelnou energii a zdálo se jí, že se jí snaží vstoupit do hlavy. Rozhodně tam bylo nějaké záření, řekla, a následujícího dne byly všechny květiny v pokoji mrtvé. Popadla dvojici a vytáhla ji před dům, kde chvilku mluvili. Řekli, že se právě milovali, když došlo k incidentu a toto je velice významná okolnost, neboť plazovití se živí lidskou emocionální a sexuální energií, což je jedním z důvodů, proč je sex podstatnou součástí satanských rituálů vykonávaných pro ‚démony‘ – tuto skupinu plazovitých.

november 28th

My všichni šarlatáni, aneb...

Čím více vidím těch různých nabídek o druhém, třetím, pátém a padesátém zasvěcení na cokoliv během jediného víkendu, tím více o tom přemýšlím a tím více jsem z toho rozpačitý. Jistě, ti lidé, kteří to nabízejí, vypadají někdy opravdu přitažlivě, přesvědčivě a budí zdání, že to možná funguje... jenže po ovoci, po ovoci poznáte je. A když pak mluvím či pracuji s takovými rychlokvašenými studenty, nebo dokonce Mistry 3. stupně (Bože odpusť nám!), podlamují se mi kolena a chce se mi utéct.

Stránky

Top