Zeitgeist Addendum

Rozsiahly dokument o dobe, v ktorej žijeme, so slovenskými alebo s českými titulkami! Titulky si môžete prepnúť kliknutím na ikonku vedľa CC. Ak chcete väčšie titulky, pozerajte priamo na Google Video.

Tajemství Mohave 11

„Technologie (pro teleportační tunely popisované Oscarem) byla údajně kombinací našich znalostí, zrozenou při Philadelphském experimentu, a získanou technologií mimozemskou. Oscar také hovořil o přesném zeměpisném určení časoprostorových dimenzionálních prostupů. Tato místa umožňují snadný vstup mimozemských létajících lodí do naší atmosféry. Dva takové přirozené prostupy se údajně nacházejí severovýchodně od Seattlu ve státě Washington a jižně od Apoštolského souostroví v Hořejším jezeře...“

Rozbroje medzi Maďarmi a Slovákmi alebo kto je tu provokatér

O aktuálnych "vzájomných" rozbrojoch medzi Maďarmi a Slovákmi všetci dobre vieme. Človek sa musí smiať, s čím len Maďarsko príde. Priam by sme si na to mohli spraviť tipovaciu súťaž. Okrem prihlúplych vyhlásení aktérov SMK sa človek nestačí diviť reakciám z Maďarska. „Na Slovensku je priveľa slovenčiny“, vyhlásil P. Csáky. Ako je to s maďarčinou v Maďarsku?

Top