Projekt Camelot: Tajemství křišťálové lebky 2

Kerry: Dobře. Měla lebka pro Annu nějaký náboženský význam?
Bill Homann: Lebka? Anna a já jsme v tomto ohledu byli podobní. Víte, jsem velmi duchovně orientovaná osoba a stejně tak byla i Anna. Každý den se cítím být ve spojení s Bohem. Ale na druhé straně jsem nikdy nevěřil v náboženská dogmata. Jsem přesvědčen o tom, že skutečné náboženství se nachází uvnitř každého z nás a křišťálová lebka je jistým prostředkem, jakýmsi generátorem, který spouští právě onen pravý a hlavně skutečný potenciál duchovnosti v našem lidském prostředí. Mayové byly přesvědčení o tom, že prostředky křišťálových lebek jím byly seslány samotným Bohem a že jsou nástrojem, který může otevřít srdce každého z nás univerzální lásce. Víte, lebka byla od nepaměti nesmírně závažným a uctívaným archetypem lidské společnosti a doposud nevíme z jakého důvodu i když názory na tuto problematiku jsou různé. Křišťálová lebka je prostě záhadou.

Okolnosti zrodu ČSR 2

V květnu 1917 přicestoval Masaryk do Ruska, aby vedl probritskou propagandistickou kampaň pro udržení Ruska ve válce, kterou ho pověřilo ministerstvo války, což bylo hlavním účelem jeho cesty, měl britský pas na jméno Thomas George Marsden - potvrzuje to i britský špión Sommerset W. Maugham, který s ním v Rusku spolupracoval. Masaryk udržoval v Rusku kontakt i s dalšími britskými agenty, jejichž prostřednictvím odesílal do Anglie zpravodajské informace. Aby splnil svůj úkol ovlivňovat ruské veřejné mínění, navštívil osobně vydavatele několika ruských novin [Kalvoda].

Kde se vzaly starobylé sošky „astronautů“?

Po celé Zemi jsou jich rozesety možná i desítky tisíc. Poutají pozornost vědců i laické veřejnosti, podněcují k úvahám, vyvolávají mnoho rozporuplných debat. Tajemné sošky nebo jeskynní malby prapodivných létajících přístrojů a bytostí oblečených do čehosi, co až příliš připomíná skafandry astronautů. Nabízíme možná vysvětlení těchto vyobrazení, která jsou často stará celá tisíciletí!

Top