Čajomil roka 2008 už má svojich víťazov!

Ubehlo to ako voda! :) 10 kôl, 100 otázok, 1 víťaz - kto to bude? Všetci ocenení budú známi už čoskoro a výsledky budú zverejnené 21.12.2008! V ten deň sa uskutoční i slávnostné odovzdávanie cien - prípravy sú v plnom prúde a pomaly finišujú! Aký bol čajový rok 2008? A aké sú plány do budúcna? Pozrime sa však teraz spoločne na otázky záverečného kola nášho veľkého čajového kvízu...

Aktivity mimozemských inteligencí Nephilim a genetická manipulace 7

Dr. Robert Bloom, známý paleontolog vystoupil s prohlášením, kterým překvapil všechny své kolegy, když sdělil, že evoluce nebyla dokonalá svým přirozeným výběrem anebo mutacemi, ale „duchovním stavem Bytí různých stupňů a různých druhů inteligence“. Na tomto místě by bylo asi vhodné poukázat proč v souvislosti s Nephilim a jeho potomstvem je tak často používán termín „had“. Tento pojem je také často spojován se znalostmi zvláštního druhu. V souvislosti s Nephilim existuje specifický hebrejský termín „NHSH“.

Dr. Peter Kubis znova oživil poznatky, kde sa homeopatia prepája s embryológiou

Ubehlo už viac ako desať rokov od chvíle, keď ma istá lekárka nasmerovala na človeka menom Dr. Peter Kubis. V tom čase pôsobil v Slušoviciach na Morave (neďaleko odtiaľ žije aj dnes) a pomocou homeopatie, ktorej sa oddal telom i dušou, liečil nielen ľudí, ale aj zvieratá vo voľakedy známom, prosperujúcom slušovickom družstve. Dr. Peter Kubis pochádza z Košíc a často sa sem vracia. Aj tu sa venuje ľuďom, ktorí už často nevedia ako ďalej.

Top