máj 31st

Jak v současné době žít a přežít - jak to dělám já?

Všudypřítomný stres, elektromagnetický smog, chemtrailsy, radiace, transformace... Dovoluji si vám předložit několik zajímavých tipů na přírodní a potravinové doplňky či technologie, které pomáhají v této době k lepšímu fungování fyzického těla a zdraví vůbec. Třeba vám přijdou vhod. Co já bych za takový soupis kdysi dal, vše jsem si ale musel odbolet a odnemocnět, resp. spíše jen odladit na svém těle. :)

Netušené krásy amerického jihozápadu

Úchvatné fotografie dvojice MOTANI přibližují oblasti severoamerické pouště a polopouště. Známé i málo známé oblasti Kalifornie, Arizony, Utahu, Nového Mexika a Colorada hýří těmi nejkrásnějšími barvami, neskutečnými tvary a překvapují neuvěřitelnou pestrostí, která nemá jinde na Zemi obdoby.

Sám sobě doktorem

Stále žádaná kniha vychází z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organizmu jako celku. Základem je sedm očistných kroků, kdy si jednoduchými a zcela přirozenými prostředky očistíte orgány a vytvoříte předpoklady pro úspěšné léčení. Metody, recepty a zkušenosti lidového léčitelství ověřené desítkami generací skutečně fungují. Svědčí o tom dnes už tisíce dopisů a zpráv od spokojených čtenářů nejen od nás, ale z desítek zemí celého světa. Autor čtenáři nic nezakazuje, pouze radí, doporučuje. Trefil se do mentality většiny z nás. Dosud nejúspěšnější titul nakladatelství! Od prvního vydání v roce 1995 je pravidelně dotiskován.

Stránky

Top