september 30th

Smaragdové dosky Thotha Atlanťana v Jave! 1.-7.

Prinášame tieto unikátne materiály i v JAVA formáte vhodnom do mobilných telefónov. Môžete si ich poslať cez infraport, či bluetoth, a umiestniť ich do zložky "Aplikácie" alebo "Hry". V názve súboru okrem čísla Dosky hľadajte tiež vhodné rozlíšenie displaya pre Váš mobil a veľkosť fontu. Postupne prinesieme i zvyšné a v pláne sú i ďalšie materiály.

september 29th

Tajemství Mohave 9

"Když Bear přiblížil zařízení ke stroji, jeho pevný hladký kovový povrch se začal vlnit, jako když hodíte kámen do vody. Když se vlnění harmonicky ustálilo, nyní tekutý kov se roztáhl jako oční duhovka. Vstoupil jsem dovnitř a zaznamenal jsem vůni čerstvého jehličí a zvláštní uhlazenost prostoru – byl zakulacený, bez zjevných hran a nýtů. Jakoby zdi, podlaha a strop vznikly najednou, dokonce i stůl uprostřed jakoby vyrůstal z podlahy. Kontrolní panely neměly knoflíky, spínače, ani tlačítka. Na futuristicky jednoduchých displejích svítily zvláštní symboly. Vnější povrch stroje neměl viditelné známky poškození, ale interiér vykazoval jakousi deformaci, zřejmě způsobenou nárazem. Vedle panelů jsem viděl něco, co odporovalo mým znalostem ze školení, co navždy změnilo mé vnímání reality.

Pôst a detoxikácia

Rôzne náboženstvá (kresťanstvo, hinduizmus, budhizmus, islam...) odporúčajú v určitých obdobiach roka pôst. Táto stáročiami overená tradícia môže byť prevenciou vzniku rôznych ochorení a môže byť inštinktívnou pomocnou liečbou. Nadmerná konzumácia potravín sa stáva čoraz častejšou príčinou ochorení. Po opakovaných „hypernákupoch“ v hypermarketoch sa môže stať, že telo sa začne otrave rôznymi konzervačnými prísadami, pesticídmi, herbicídmi a inými látkami brániť: môže vzniknúť oslabenie imunitného systému, infekcia, alergia alebo iná vážnejšia CHOROBA!

september 28th

Pyramidy - Mars - Sirius 4: Formule lásky a číslo devět

Podivuhodnou záhadu představují unikátní vědomosti afrického kmene Dogonů, kteří po tisíciletí chrání mýtus (teorii) o Světovém Domu. Dogoni - to jsou potomci rasy Atlanťanů. Podle jejich mýtů již před mnoha léty na naši planetu přiletěli představitelé civilizace z známé hvězdy SIGI TOLO = SIRIUS ze souhvězdí Velkého Psa. Dogoni znají stavbu systému hvězd Síria, vzdálenost od nich ke slunci, jejich množství, čas jejich oběhu i jejich orbity a také jejich hustotu.

Stránky

Top