Podprahová reklama snad doopravdy funguje

Nedávné experimenty naznačují, že především negativní a ošklivé podprahové vzkazy bere mozek vážně, aniž by se to obtěžoval sdělit svému majiteli. Každý správný fanoušek konspiračních teorií a také každý divák Klubu rváčů (Fight Club) jistě velmi důvěrně zná koncept podprahové reklamy, anglicky poněkud tajuplně subliminal advertising. Někdo s nekalými úmysly, nejlépe vláda nebo mezinárodní korporace, v takových představách vkládá do zvukového či obrazového záznamu reklamní nebo v tomto pojetí spíš zákeřné informace, které mají nic netušícího příjemce ovlivnit mimo jeho vědomí.

Krok jedna - Vstup do Arkturiánskeho koridoru (III.)

Pretože si začleňoval svoje Multidimenzionálne JA do svojho pozemského vozidla (tela, pozn. red.), čo značne rozšírilo tvoje vedomie, máš teraz schopnosť rozšíriť svoju realitu za hranice svojho každodenného života. Okrem toho, cítiš sa natoľko dostatočne bezpečne vo svojom vnútri, že si schopný vyliečiť a uvoľniť zranené deti, tínedžerov a mladých dospelých vo svojej vedomej a podvedomej duši. V skutočnosti tieto časti tvojho JA sú v tebe zoradené pred vírom nášho Koridoru. Pozri sa na ne teraz. Sú pripravené vstúpiť do víru; sú pripravené ísť Domov, späť ku svojim JA.

Kniha únosy do UFO a Projekt Alfa část 1. (Autentické příběhy!)

Skupina zabývající se únosy do UFO v Čechách vznikla v projektu Záře kolem roku 1998, a vedl ji Karel Rašín za asistence Simony Šmídové. Český projekt Alfa zkoumá problematiku tzv. syndromů únosů do UFO. Z pohledu nezasvěcené veřejnosti jde o otázky na hranici přijatelné reality. Avšak projekt Alfa registruje a zkoumal na 40 únosových případů v Čechách. Odhaduje se však, že lidí, kteří prožili tuto zkušenost, je u nás mnohem více. Většinou je to dáno tím, že jedinci s touto zkušeností nemají důvěru nebo možnost se s takovým zážitkem svěřit, často z obav před zesměšněním či znemožněním např. na pracovišti či v rodině. Projekt Alfa také spolupracuje s přizvanými odborníky z různých oborů a snaží se s nimi jednotlivé případy konzultovat.

Vítejte v jedenásté dimenzi (ELEGANTNÍ VESMÍR 3. část CZ dabing)

Vynikající série, která umožní divákům nahlédnout na vesmír novýma očima. Seriál pojednává o jedné z nejambicióznějších teorií, teorii superstrun. Tato teorie strun je klíčem k jednotné teorii pole, jež Einsteinovi unikala víc než třicet let. Věda konečně překonala nevraživost mezi zákony velkého – obecnou teorií relativity – a zákony malého – kvantovou mechanikou. Teorie strun obratně sjednocuje tyto pilíře moderní fyziky do jediného harmonického celku na základě tvrzení, že všechny úžasné události ve vesmíru jsou projevem chvění jediného objektu – mikroskopicky tenkých smyček energie existujících v srdci hmoty.

Top