NALAĎTE SA NA FREKVENCIU ZEME

Schumannova rezonancia je tlkot srdca našej planéty. Byť skutočne naladený na jej frekvenciu je životne dôležité: čím viac sme s ňou zladení, tým zdravšie a lepšie sa cítime.
„Všetko na svete je vibrácia“
Albert Einstein

Schumannova rezonancia je jemná elektromagnetická frekvencia, stvorená pre život a evolúciu na našej planéte! Verte, či nie, naša Zem je vlastne obrovský elektronický obvod. Atmosféra je v skutočnosti slabým vodičom a pokiaľ by neexistovali žiadne zdroje nabíjania, jej elektrický náboj by sa stratil v priebehu 10 minút.

Krok dva - Odhaľovanie Skrytej Temnoty (IV.)

Drahí,
My používame Koridor ako navádzací lúč pre našu pozemskú posádku. Pozemské posádky sú z rôznych Domovských svetov (hviezd/planét pôvodu) a tiež z paralelných realít, v ktorých na seba zobrali podobu v piatej a vyšších dimenziách. Koridor poskytuje spôsob, ktorým sa môžeš prepojiť s ďalšími inkarnáciami tvojej Duše. Arkturiánsky Koridor je hviezdna brána, riadiaca stanica, alebo kontrolná veža, taká akú máte na vašich letiskách. My sme rozbočovače, komunikačná stanica pre všetkých medzidimenzionálnych výskumníkov. Všetci medzidimenzionálni cestovatelia najprv vstúpia cez našu špirálu/koridor. Potom buď zostanú tu alebo sa presunú do ktoréhokoľvek hviezdneho systému, kde je ich konečný cieľ.

Projekt Alfa část 2. (Autentické příběhy: „Znásilněný muž“ a „Přestaň mluvit z cesty, nebo si toho někdo všimne“)

Skupina zabývající se únosy do UFO v Čechách vznikla v projektu Záře kolem roku 1998, a vedl ji Karel Rašín za asistence Simony Šmídové. Český projekt Alfa zkoumá problematiku tzv. syndromů únosů do UFO. Z pohledu nezasvěcené veřejnosti jde o otázky na hranici přijatelné reality. Avšak projekt Alfa registruje a zkoumal na 40 únosových případů v Čechách. Odhaduje se však, že lidí, kteří prožili tuto zkušenost, je u nás mnohem více. Většinou je to dáno tím, že jedinci s touto zkušeností nemají důvěru nebo možnost se s takovým zážitkem svěřit, často z obav před zesměšněním či znemožněním např. na pracovišti či v rodině. Projekt Alfa také spolupracuje s přizvanými odborníky z různých oborů a snaží se s nimi jednotlivé případy konzultovat.

Stránky

Top