Hitler zil a spokojne si zomrel v Argentine?

Podla najnovsich informacii a testov DNA, ktore boli zverejnene tento mesiac (a kratku spravicku o tom zverejnili aj najvacsie slovenske media) americkou univerzitou v Connecticute, lebka ktora bola 60 rokov povazovana za lebku Adolfa Hitlera, nakoniec vobec nepatri Hitlerovi, a dokonca sa nejedna ani o muzsku lebku. Podla porovnavacej metody DNA, bolo nakoniec zistene ze "Hitlerova" lebka patri 40-rocnej neznamej zene. Cely mytus o Hitlerovej samovrazde stal na tejto lebke ktora mala priestrel v oblasti spanku. Toto bol jediny hmatatelny dokaz udajnej Hitlerov samovrazdy. Teraz je uz definitivne jasne, ze lebka nebola Hitlerova a cela samovrazda bol len trik, pretoze ziadne ine dokazy neexistuju. Su len "svedkovia", ktori tvrdia ze fuhrer si vpalil gulku do hlavy, a vsetko co mame k dispozicii su iba ich slova a nic viac. Hitlerove telo, a ani telo Evy Braun sa nikdy nenaslo, pretoze vraj zhoreli obidve tela uplne na prach...

O starom a novom Slovenskom dome v Mlynkoch

Od tej chvíle, ako som 21. marca 2008 na portáli luno.hu spustil svoj článok Protislovenský útok - Vyháňajú Slovákov zo Slovenského domu, sa neobyčajne veľa toho namlelo o Mlynkoch, najslovenskejšej lokalite v Maďarsku. Moja rodná dedina sa stala symbolom, postavenie miestnej Slovače sa (aj) v rečiach niektorých politikov spájalo s ďalším osudom Slovákov v Maďarsku. Mlelo sa, mlelo a napokon sa muselo začať rysovať aj nejaké „riešenie“, a to v podobe postavenia nového objektu. Mohol by som byť teda spokojný a aj keď to nie je celkom ono, mohol by som nemyslieť na svoju morálnu zodpovednosť a radšej taktne mlčať. Nemôžem, lebo ak sa nás niekto opýta: „Mlynčania, Pilíšania, Slováci, toto ste chceli?“, odpoveď je, žiaľ, jednoznačne odmietavá.

Opäť protislovenské hanlivé nápisy v Orosláni

V meste Orosláň načmáral neznámy páchateľ na budovu kultúrneho domu protislovenské hanlivé nápisy „Slota - Betka die” a „SK END”. Informovala o tom predsedníčka Slovenskej samosprávy v Orosláni Alžbeta Szabová. Incident oznámili 18. septembra ráno okoloidúci samospráve, ktorá prípad nahlásila polícii. Policajti hneď prišli a zadokumentovali čmáraniny. Spolok pre ochranu dedinskej kultúry a tradície, ktorý má od mesta bezplatne prepožičanú budovu, sa postaral o to, aby nápis zmizol, pretože o deň neskôr sa tu konali oberačkové slávnosti - povedala A. Szabová. V Orosláni k podobnému incidentu došlo už aj počas nedávneho dedinského dňa, keď mladík mával s transparentom s nápisom „5000 eur” a v rozhovore pre miestnu káblovú televíziu vyhlásil, že to bol iba začiatok a že sa postará o to, aby bolo aj pokračovanie.

Krok tri - Pociťovanie Prúdu (V.)

Drahí,
Radi by sme vám pripomenuli, pozemskí, že my ochotne a láskyplne šírime našu podstatu nadol CELÝM frekvenčným spektrom do vašich troj/štvor dimenzionálnych svetov. Hovoríme troj/štvor dimenzionálnych, keďže vaša planéta bola kedysi štvordimenzionálna, ale nerovnováha Svetla a Temnoty stiahla Zem do tretej dimenzie. Teraz s pomocou svojich ľudí a veľrýb rozšírila Gaia svoju frekvenciu, aby znova dosiahla štvrtú dimenziu.

Stránky

Top