Facebook a Skype stále více bojují na straně NWO

Ještě než jsem stačil tenhle článek zveřejnit, Facebook v úterý 20. října 2009 smazal fanouškovskou stránku příznivců webu www.zvedavec.org. Autor ani příznivci neporušovali žádná pravidla ani Facebooku, ani zákonná. Konec Hry se blíží a elity se začínají v panice zoufale bránit tomu, aby se lidé dozvídali pravdu. Je třeba omezit demokracii a najet na model korporátního fašismu. Proto budou i na internetu hlasy svobody a pravdy postupně umlkovány. Zatím je to například u nás ve fázi skandalizace (OSUD.cz), nebo obvinění z trestného činu (Zvědavec). V jiných zemích se množí útoky na servry, někteří aktivisté zažili doma "nevítanou návštěvu". Pro fašistické elity začíná svobodný internet představovat doslova fatální ohrožení jejich plánů. Očkování, Lisabonská smlouva, NWO... to všechno začínají lidé napadat, o to všechno se začínají zajímat.

Krok štyri - Deravý čln (VI.)

Najdrahší,
Môže existovať oblasť tvojho života, ktorá je starým, vracajúcim sa problémom. Tento problém sa teraz môže prejavovať spôsobom, ktorý nemôžeš prehliadať. Možno si odkladal riešenie tohto problému, pretože si bol spútaný starou ilúziou, že bolo pre teba príliš ťažké sa ním zaoberať. Avšak teraz, keď si pohliadol na svoj fyzický život z multidimenzionálnej perspektívy Arkturiánskeho Koridoru, si pravdepodobne schopný vidieť za ilúziu a nájsť možné riešenie.

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

NEWSMAX | Na jaře zachvátila Mexiko prasečí chřipka. Onemocnělo 4910 lidí, z toho 85 zemřelo. V době, kdy se virus rozšířil do USA, vyvolával jen lehké příznaky onemocnění chřipkou. Díky letecké dopravě a selhání veřejné zdravotní správy při dohlížení na cestující z Mexika se virus rozšířil po celém světě. Navzdory předpovědím o masivních úmrtích a příchodu konce světa se virus projevoval jen jako lehké onemocnění, něco, co se opakuje každý rok s příchodem chřipkových období. Celosvětově zemřelo na následky této nemoci jen 311 lidí, nakazilo se 70 893. Ve Spojených státech zaznamenali 27 717 případů onemocnění a 127 úmrtí. Každá smrt je tragická, ale tak nízká úmrtnost nemohla být základnou pro tak drakonickou politiku státu.

Stránky

Top