O čom bola Charta 77? Pre koho mala význam? Kto prostredníctvom charty získal najviac? Kto je obeťou?...

Fakty, ktoré radi protagonisti novembra 1989 nepočujú. S odstupom času je čím ďalej tým ľahšie prehliadnuť lož, ktorá sa na občanoch Československa v roku 1989 uskutočnila. V rokoch 1969-1970 bolo približne 1000 funkcionárov KSČ formou vylúčenia z KSČ prevedených do „zálohy“, ktorá bola vytvorená s cieľom použitia v takých situáciách, akými boli založenie Charty 77 a 17. november 1989, ktoré boli projektované ako varianty. Určené osoby emigrovali do zahraničia s poslaním pôsobiť v politickej opozícii so spravodajským určením. Všetky okamžite dostali politický azyl, zamestnanie v exponovaných inštitúciách hostiteľských štátov alebo profesúry. Tieto osoby organizovali v zahraničí malé lobbystické nátlakové skupiny, ktoré si postupne vytvárali kontakty na medzinárodné organizácie a vlády štátov, zakladali vydavateľstvá, nadácie, organizovali zbierky finančných prostriedkov...

PYRAMIDOVÝ KOMPLEX V GIZE OBKLIČUJÍ HRADBY

Počátkem roku 2002 bylo možné zaznamenat značné pokroky při stavbě masivního systému hradeb, obkličujících pyramidy a rosáhlé, dosud neprozkoumané území na gízské plošině. Po dostavění bude mít celková ohražená plocha takřka deset čtverečních kilometrů. K čemu to má být dobré? Giza je jedním z nejdůležitějších archeologických míst na světě, kde jistě čekají ještě mnohé poklady dávného Egypta, jejichž odkrytí vyžaduje důmyslnou technologii a dohled. Ale proč mají další výzkum gízské plošiny chránit hradby a strážní věže? Byly snad, na tomto území objeveny vzorky stop vzácných zemin, či jedinečných minerálů? Nebo je to, jak prohlašují někteří úředníci, skutečně jen opatření na ochranu území před teroristy, a kontrole masy turistů navštěvující tento areál?

Nejsme na tom o nic hůře, než zítra…

Komentář k článku Technicko – fyzikální jev nad Prahou ze dne: 23.10.2009 18:21:19, Autor: iont (zdeboro@seznam.cz): Zdravím.. To, co jste popsal jako pohyb objektu, s neuvěřitelnou rychlostí, je takzvaný skokový pohyb (časoprostorový pohyb,kdy pilot si vizualizuje kam chce. Ne jeden zkušební pilot tuto techniku zaplatil životem... Ve filmu hvězdná brána ,mimochodem velmi reálný film, To popisují jako schopnost používat technologii Antiku). Je velmi zajímavé, že máte sílu tyto takzvané ufo sledovat ,,Většina lidi tím směrem koukne, ale pro ně nic zvláštniho nevidi....mají oči ale nevidí...takových věcí co vlastně nevidíme, i když tady jsou, je mnohem více. Doba je ale zlá,,,i když asi jako vždy?

Jak to vidí naši němečtí sousedé

Přišel mi nedávno email: Vážený pane vydavateli, vzhledem k politické situaci v ČR a stoupajícím tlakům na našeho prezidenta V. Klause, který se snaží pro naši republiku zajistit dodatek k Lisabonské smlouvě, aby nemohlo dojít k prolomení dekretů prezidenta republiky, považuji za důležité, aby naši lidé věděli, co chystá landsmanšaft za silné podpory bavorské vlády a jak uvažuje BdV, představovaný dr. Steinbachovou. Z tohoto důvodu si dovoluji Vám postoupit překlady projevů, které byly předneseny na 60. sjezdu odsunutých Němců z Československa, a materiály z tzv. Dnu vlasti 2009. Je na Vášem rozhodnutí, co s materiály uděláte. V každém případě Vám děkuji za Váš čas, který věnujete jejich alespoň běžnému přečtení. Velmi Vám děkuji za práci, kterou Zvědavec pod Vašim vedením vykonává. Velmi vděčně z jeho materiálů čerpáme.
S úctou
JUDr. O. Tuleškov

Stránky

Top