Einsteinův sen (ELEGANTNÍ VESMÍR 1. část CZ dabing)

Vynikající série, která umožní divákům nahlédnout na vesmír novýma očima. Seriál pojednává o jedné z nejambicióznějších teorií, teorii superstrun. Tato teorie strun je klíčem k jednotné teorii pole, jež Einsteinovi unikala víc než třicet let. Věda konečně překonala nevraživost mezi zákony velkého – obecnou teorií relativity – a zákony malého – kvantovou mechanikou. Teorie strun obratně sjednocuje tyto pilíře moderní fyziky do jediného harmonického celku na základě tvrzení, že všechny úžasné události ve vesmíru jsou projevem chvění jediného objektu – mikroskopicky tenkých smyček energie existujících v srdci hmoty.

Arkturiánsky koridor (I.)

Drahí členovia Tímu Planetárneho Vzostupu,
Gratulujeme! Načítali a začlenili ste vysokofrekvenčné Svetlo do vášho pozemského vozidla (hmotného tela, pozn. prekl.) a zlúčili ste svoje osobné čakry s planetárnymi čakrami Gaie. Vďaka tomu sme k vám, my Arkturiáni, prišli aby sme vám pripomenuli dohodu, ktorú ste s nami urobili predtým, ako ste prijali svoje súčasné pozemské vozidlo. Boli ste vo svojom JA vyššej dimenzie a pripravovali ste sa na realitu tretej dimenzie, vášho súčasného pozemského života, keď ste zavolali nás, Arkturiánske Kolektívne Vedomie. Vedeli ste, že táto realita bude veľmi dôležitá, keďže ste sa dobrovoľne stali členmi „pozemskej posádky“ Tímu Planetárneho Vzostupu.

Otevřený dopis Václavu Klausovi

The Daily Telegraph | Alexander Tomský | Vážený a milý pane prezidente,
píšu Vám dnes pobízen svými anglickými přáteli nejen jako český, ale zásluhou rodinné historie také jako britský občan, abych Vás podpořil ve Vašem úsilí o odmítnutí Lisabonské smlouvy a zároveň snažně za sebe i za ně poprosil: Vydržte!
Jistě víte, že naprostá většina obyvatel Spojeného království ve Vás vidí jedinou naději, aby se po červnových volbách konalo v Británii referendum.

Star Trek versus Solar Warden – skutečná vesmírná flotila

Jeviště po celé Americe uvádějí premiéru Star Treku – nejnovějšího v sériích filmů založených na slavném televizním seriálu Gena Rodenberryho o lidské budoucnosti, o civilizaci cestující vesmírem. Tento nový film se vrací s původní posádku televizního seriálu Star Treku. Zobrazuje, jak byli rekrutováni, aby se přidali k vesmírné flotile a odvážně se vydali tam, kde předtím nikdo nebyl. Jedna upoutávka ukazuje hádavého Jamese Kirka. Kterého vyzval důstojník vesmírné flotily, aby následoval šlépěje svého mrtvého otce a přidal se k flotile. Vesmírná flotila byla Rodenberryho futuristickým pohledem na lidskou budoucnost. Avšak vesmírná flotila možná neexistovala jen v Rodenberryho kreativní mysli.

Stránky

Top