Elisabeth H A I C H: Den s jógou 2. Neděle - Sluneční síla

Sluneční síla je síla Božského Já. Jako je slunce středem, životodárným světlem a vládcem slunečního systému a svou zář šíří bez překážek všemi směry, tak také působí sluneční síla vesvém projevu jako duchovní světlo, absolutní sebedůvěra, sebejistota, správné umění vládnout - ale také tyranie - svobodomyslnost a zářící zdraví.

Etikoterapia časť III.

Pojem starecká cukrovka – to nie je pravda, to je len preto, lebo vo vyššom veku je to najčastejšie. Deti odišli, nechali nás tak. Toto nešťastie v podstate oslovuje pankreas. Pankreas sa nerozpadne z iného dôvodu ako z vnútorného nešťastia . Ak to nie je veľmi dramatické, tak to pri pankrease zostane, ale ak je to dramatické, tak je z toho rakovina. To, že tam začne chaotický výboj buniek, to už je ďalšia vec. Chorému máme pomôcť, ale nie ho ľutovať. To je to isté, ako keď sa kolega opije niekde v krčme a my budeme nad ním plakať. Nebudeme. Treba sa naučiť sa pozerať na svet triezvo. Preto hľadajme cestu k sebe, rozpúšťajme v sebe vnútorné tenzie. Komu to nejde, tak sa snažte – nájdite si niekoho na komunikáciu, je treba zvoliť nejaký spôsob, lebo nedá sa stále ísť jedným smerom.

Francúzsko - Akty X zbavené tajomstva

Odkedy americké médiá rozšírili správy o tom, že ľudia pozorovali na oblohe lietajúce taniere, veľa ráz sa takýto titulok objavil v novinách. Vlády sveta jednohlasne tvrdia, že toto je úplný nezmysel. Pritom venujú do výskumu UFO miliardy. Dosiaľ len jedna z nich – francúzska bola ochotná svoje ,,akty X“ zverejniť. "Pravda je mimo nás," tvrdí hlas v americkom televíznom seriáli Akty X. Naozaj, nie všetky javy pozorované na oblohe sa dajú vysvetliť rozumom. Nedá sa vylúčiť, že niektoré pochádzajú spoza hraníc Zeme od vyvinutejších civilizácií, pripustili to aj niektorí výskumníci, ktorí pracovali na vládnych projektoch.

Top