Podobná letadla jako na Ukrajině v posledních dnech i v ČR a SR!

UKRAJINA | Úřad nouzové reakce v kraji Desniansko, v Kyjevě, dnes večer (30. října) silně popírá zprávy, že malá letadla rozstřikují nad městem látku, jejímž cílem je boj proti „pandemii prasečí chřipky“ na Ukrajině. Bylo oznámeno, že malá letadla byla pozorována nad městskou částí Lesní tržiště (blízko stanice metra Les) a rozstřikovala tam aerosolovou látku, která má „bojovat s prasečí chřipkou“, což by samozřejmě představovalo nucenou a násilnou léčbu populace. Vydavatelé/redaktoři místních novin v Kyjevě dostávají desítky telefonátů od znepokojených obyvatel a majitelů obchodů v městské části Lesní tržiště, kteří hlásí, že pozorovali několik letadel, jak krouží po obloze během denního rozstřiku neidentifikovaného aerosolu do atmosféry. Obchodníci a místní podnikatelé hlásili, že jim bylo místními úřady doporučeno během dne „nevycházet“.

Ako sa má váš vnútorný žobrák?

Zamýšľam sa nad otázkou ľudského šťastia. Čo si ľudia pre seba želajú? Sme veľmi jednoduché stvorenia; chceme sa cítiť dobre. Keď viete iným urobiť radosť, budú vás milovať. Ale koľkí z nás sa o to snažia? Príliš sa snažíme dosiahnuť to, aby druhí robili dobre nám. Sme závislí na pocite cítiť sa dobre, nádejajúc sa, že zo sveta vyžmýkame pre seba šťastie. Potravu, pitivo, lieky, sex, peniaze, moc, lásku. Eckhard Tolle v knihe "Moc prítomného okamihu" spomína historku o žobrákovi, ktorý žiada od cudzieho človeka peniaze. Ten mu povie, aby sa pozrel pod svoje sedadlo. A ukáže sa, že tam celý ten čas bolo zlato. Poučením je, že "kráľovstvo božie sa nachádza vo vnútri", t.j. v duši. Tolle sa na základe učenia o rádža jóge nazdáva, že všetci sme duše, nie mysle. Pritom sa však stále nesprávne stotožňujeme so svojou mysľou, s tým hlasom v hlave. Lenže to je hlas ega. A potom sme všetci žobrákmi, keďže stále hovoríme: "chcem".

Evoluční teorie a genetický brak II.

Leonardo Vintiñi | Navzdory síle, se kterou byla v uplynulém století doktrína evoluce v biologii aplikována, nás fakta nutí pochybovat, zda byly nahodilé změny a přírodní výběr opravdovou hnací silou, stojící za původem druhů. Až donedávna evolucionářští biologové usuzovali, že mnohé orgány v lidském organismu, jež neměly zjevnou funkci, musí být pozůstatkem evoluce – zbytečné rysy a orgány, které druhům sloužily v daleké minulosti, ale v současnosti jsou jen neužitečnými ostatky.

PRVOHORY a DRUHOHORY (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť IV.)

Dramatický búrlivý rozvoj rôznorodých mnohobunkových zvierat. Tak sa to uvádza, pretože zrazu je tu všetko, ako vidno v geologických záznamoch. Nevedno ako, nevedno odkiaľ. Tak sa len povie: „Je to náhle tu, a hotovo!“ Z ničoho nič sa objavuje celá tá pestrosť. Zvieratá existujú podľa druhov a druhy sa objavujú vrámci niekoľko miliónov rokov. Opäť – žiadny vývoj. Jednoducho je ich vidno v geologických záznamoch a to v rôznych častiach na súčasných pozemských kontinentoch.

Stránky

Top