Prasečí chřipka: Lékaři budou chtít od očkovaných "reverz"!!

iHNed | Doktoři se obávají, že ponesou odpovědnost za případné vedlejší účinky vakcíny proti prasečí chřipce. Většina praktických lékařů bude chtít od lidí, kteří se přijdou očkovat proti prasečí chřipce, podepsat souhlas, že s aplikací vakcíny souhlasili dobrovolně a že jsou si vědomi případných vedlejších účinků. Jedná se přitom o stovky tisíc lidí, protože strach z viru, který v Česku už zabil pět lidí, se stupňuje. HN to v neděli řekl prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Hackeři ukradli a zveřejnili stovky emailů a dokumentů, které si posílali světoví klimatologové posledních 13 let

GUARDIAN.co.uk | Data byla zřejmě ukradena počátkem tohoto týdne ze serveru university ve východní Anglii z oddělení výzkumu klimatických změn, které se zabývá změnami podnebí způsobenými jak člověkem, tak přírodními vlivy. Skeptikové nevěřící v globální oteplování, kteří dokumenty studovali, teď tvrdí, že jsou „zbraní, ze které se ještě kouří“ - usvědčujícím důkazem, že někteří klimatologové tajně manipulovali s daty tak, aby podpořila tvrzení, že klimatické změny jsou jisté, a že jsou z velké části způsobený člověkem.

NANOČÁSTICE VE VAKCÍNĚ MOHOU SPŮSOBIT SMRT

V době, kdy se masové sdělovací prostředky věnují další z kampaní (viz sars, ptačí chřipka, atd.) volajících po zásahu na základě zákona o šíření poplašných zpráv, současně cudně tají informace, které mohou být životně důležité. Následující nesporně patří k nim. Bylo zjištěno, že vakcíny schválené zodpovědnými státními úřady pro očkování proti údajné H1N1 chřipce A, prasečí chřipce, obsahují nanočástice. Výrobci vakcín po několik let dělali pokusy s nanočásticemi jako způsobem k „urychlení účinku“ očkovací látky. Teď vyšlo najevo, že vakcíny schválené k použití v Německu a dalších evropských zemích obsahují nanočástice ve formě, která, jak je uvedeno, napadá zdravé buňky a může způsobit smrt.

Prasečí chřipka a očkování: OTÁZKY a ODPOVĚDI

Možná se už někteří začínáte v tématu prasečí chřipky trošku ztrácet, jiní vaš přátelé se naopak nad tématem prasečí chřipky stále více podivují, takže zde je takový sumář a mé nejnovější názory na celou kauzu. Částečně jsem to sesumíroval z dotazů, které chodí mailem, částečně jsem si některé dotazy položil pro bližší objasnění sám.

Stránky

Top