2012 - ďalší podvod od Anunnaki

Veľa vecí na tejto planéte nepochádza z tohto sveta. Existuje presvedčenie, že astrológiu ľudia vytvorili pozorovaním hviezd a pohybu nebeských telies nočnej oblohy. Iní zas veria, že jednotlivé jazyky sa vyvinuli postupne v priebehu mnohých rokov používania, za pomoci záznamov vo forme obrázkov a symbolov. V skutočnosti ale väčšina toho, čo ľudia považujú za vedomosti, pochádza od mimozemšťanov, a tieto „vedomosti“ nie sú na planéte rozdelené rovnomerne.

NIEKTORÉ VECI SA DIALI INAK

Je tu november, oslavoval si pád komunizmu?
Neoslavujem výročia, dokonca ani narodeniny. Ale to neznamená že by si človek nevšimol túto udalosť, ani že by jej neprikladal význam, ani že by ju podceňoval. Je to jedna z našich dejinných chýb, že oslavujeme len 17. november, keď už, tak Slováci by mali oslavovať 16. november, keď sa začal prevrat veľkou študentskou demonštráciou v Bratislave, na ktorej študenti okrem iného žiadali slobodu slova. Je zaujímavé, že česká oblasť je najznámejšia v hnutí odporu, avšak protikomunistický odpor bol z istého hľadiska najmohutnejší na Slovensku.
Skutočne? To som nevedela, že to začalo v Bratislave. To je možno vec ktorú si dnes málokto pamätá a ešte menej sa o nej hovorí v oficiálnych zdrojoch.

Tajné projekty Tretej ríše - 3. časť

Neznámi votrelci v Antarktíde - Úderná operácia US Navy: polárne jednotky postupujú so stratami – Prekvapivé zistenia kapitána Richtera: Nórske mapy boli falšované – Svastika veje v metelici - Prízračné ponorky Kriegsmarine - Tajomné oblasti v Antarktíde

Svět čeká válka, za krizi může hlavně Fed

iHNed | Způsob, jakým ekonomickou krizi řeší Bílý dům, je podle švýcarského investora Marca Fabera naprosto zvrácený. Za krizi podle něj může hlavně Fed. Současné ekonomické problémy brzy vyústí ve válku. Takovou verzi budoucnosti nastínil dnes v Praze věhlasný švýcarský investor Marc Faber. "Bude to ovšem skrytá válka. Nepovede se přímo na bitevních polích, jako první či druhá světová," vysvětluje Faber. Také tvrdí, že budoucnost světa je v Asii. "Lidé na Západě stále žijí v jakémsi snu. Myslí si, že jen oni vědí, jak inovovat, kdežto těm chudákům někde na východě nezbývá nic jiného, než vyrábět", říká Faber.

Stránky

Top