ČAJOVÉ MORE

"Boh má v Číne viacero podôb," vysvetľoval nám Wang Čchao a položil veselú sošku rozosmiateho bacuľatého pútnika na čajové more. "Toto je Duch čaju. Mi-tu. Čajový bôžik. Vnáša do prípravy a pitia čaju dobrú náladu a pohodu."
A tak Mi-tu bdel nad počínaním nášho hostiteľa, ktorý pinzetou odlomil kúsok 20 - ročného zlisovaného čaju Pchu-er (Pchu-er čím je starší, tým je vzácnejší) a vložil ho do tradičného čajníčka z keramických dielní v I-singu, aby nám pripravil čaj podľa starého čínskeho zvyku. Na čajovom mori, samozrejme.

Nová hra a rudý poplach: Druhá vlna finanční tsunami se blíží

Vlna nabírá sílu a mohla by udeřit v prvním a druhém čtvrtletí 2010 | Mnoho z mých přátel, kteří dostávali mé e-mailové výstrahy poslední dva roky, naříkalo, že v posledních týdnech jsem nekomentoval stav globální ekonomiky. Cením si jejich nedočkavosti, ale zapomínají, že nejsem akciový analytik, který je placen za psaní článků, které lákají investory zpět na trh. Má internetová stránka je zdarma a neprodávají se tam finanční zpravodaje, takže nemám potřebu zpatlávat denní předpovědi nebo analýzy. Nicméně když jsou data neúprosná a podporují nevyhnutelný trend, je čas pro další přehled. Tento rudý poplach má návštěvníkům mé internetové stránky umožnit podniknout patřičná opatření pro zabezpečení svého bohatství a blahobytu svých rodin v nadcházejících měsících.

Stránky

Top