Elisabeth H A I C H: Den s jógou 4. Úterý - Marsova síla

Marsova síla je tvůrčí plodivou silou. Tvůrčí síla boží projevuje se jako plodivá síla pomocí těla, masa a stojí ve službách pudu sebezáchovy rodu. Marsova síla se jeví ve všem pozemském projevu jako síla vůle, impulsivnost, odvaha a tvrdošíjnost, se kterou se činí rozhodnutí, začíná se boj, jako hrubá síla svalů, aby se dalo bojovat a dobývat a jako pohlavní síla, aby se dobyté ženství mohlo vlastnit a oplodnit.

Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu - Česká republika přestane být suverénním státem

Praha | Prezident Václav Klaus v úterý v 15 hodin podepsal Lisabonskou smlouvu. Učinil tak poté, co Ústavní soud dopoledne rozhodl o tom, že dokument, který má reformovat instituce EU, není v rozporu s českým ústavním pořádkem. Klaus patří mezi odpůrce Lisabonu. "Sděluji, že jsem Lisabonskou smlouvu dnes v 15 hodin podepsal," řekl Klaus na svém odpoledním vystoupení před novináři.

Krok šesť - Krištáľové Mesto (VIII.)

Drahí Členovia Tímu Planetárneho Vzostupu Gaie,
My, Arkturiáni, hrdo prehlasujeme, že každý jeden z vás je TERAZ vyzvaný, aby sa úplne prebudil do Vedomia, Sily, Múdrosti a Bezpodmienečnej Lásky svojho Svetelného Tela. Tu v Krištáľovom Chráme môžete jasne vidieť, že vašou pravou podobou je veľkolepé telo zo Svetla, zatiaľ čo si stále budete vedomí svojej fyzickej formy v tretej dimenzii. Avšak, vaše JA v nižších svetoch môže ešte stále zotrvávať v ilúzii, že vaše pravé JA je obmedzené na vašu fyzickú podobu.

Stránky

Top