Kniha ke stažení: VŠE, CO BY STE MĚLI VĚDĚT O PRASEČÍ CHŘIPCE!

Eleanora I. McBean, Ph.D., N.D. | Brožura o rizicích prasečí chřipky a podvodném jednání je součástí největší knihy o očkování, s názvem „OČKOVÁNÍ ZATRACENO KOMPETENTNÍMI LÉKAŘI." Je na čase, aby se na trh dostala velká, komplexní a poučná kniha o dlouho zakrývaných faktech o očkování. Toto je největší a nejpoučnější kniha o této problematice kdy v Americe napsaná. Obsahuje data sesbíraná z lékařských záznamů, armádních záznamů a zarážejících zjištění výzkumníků z celého světa. Tato kniha má pomoct v boji proti propagátorům očkování a katastrofickým důsledkům jejich podvodné agendy.

Pozor na maďarskú vakcínu, varujú odborníci

<img style="float: left; margin-right: 10px; margin-bottom: 9px;" src="/files/clanok-subory-2009/pozor-madarska-vakcina.jpg" >BRATISLAVA | <strong>Maďarskí lekári začali tento týždeň očkovať dospelých proti chrípke typu A (H1N1). Deti by mali očkovať od budúceho týždňa. Spravodajský portál Aktuality.sk však varovali slovenskí odborníci, že Slováci by si na maďarskú vakcínu mali dávať pozor.</strong> <i>Vakcínu vyrába maďarská firma OMNIVEST a na jej výrobu využili vlastnú technológiu.

ÚNOSY ŠEDÝMI MIMOZEMŠŤANMI

Medzinárodné centrum pre výskum únosov (ICAR) je organizácia založená na šírenie dôveryhodných informácií o UFO únosoch. ICAR poskytuje presné informácie jednak terapeutom, ale aj laickej verejnosti, ktorá sa zaujíma o prípady UFO únosov. Pomáha vysporiadať sa s rôznymi problémami, ktoré vznikajú ako výsledok hypnózy a iných procedúr na vyvolanie zabudnutých spomienok. Riaditeľom je David M. Jacobs.

Top