Smrtící iluze zvaná cukrovka

Nejen americkému diabetikovi lékař nikdy neřekne, že cukrovku lze vyléčit. Kdybyste s nimi začali hovořit o možném vyléčení, začnou se pravděpodobně rozčilovat a chovat iracionálně. Jejich školní lékařská kvalifikace povoluje užívat jen termín: „zlepšení stavu pacienta“. Slovo vyléčení pro ně neexistuje. Moderní epidemická forma cukrovky ovšem vyléčitelná je, a to už přinejmenším 40 let. Nicméně jen v roce 2001, pro který mám k dispozici zatím nejaktuálnější statistiky, zemřelo na nezvládnuté symptomy této choroby 934 550 Američanů. [1]

Digitální televize pro kontrolu mysli 1

Všimli jste si, jaký spěch a tlak vykonává naše společnost na zavedení digitální televize? Když o tom nepřemýšlíme, může se to jevit jako chvályhodná snaha o zavádění pokroku, jako láska k diváku, kterému je umožněno sledovat televizní programy ve vysoké kvalitě obrazu. Pohnutka je zřejmě zcela jiná... Ty spousty placatých televizí v obchodech s označením "HD ready" (připraveno k vysokému rozlišení) už mě dříve vedly k zamyšlení, proč se nám tady cpe špičková technologie předčasně, když ještě HD vysílání nefunguje ... vždyť on by si divák rád koupil nejprve normální digitální televizi a za 2 roky novou, s HD, čímž by se více prodalo... Ale tak to není. Když si všichni ty televize koupíme už teď, tak nás mají pod kontrolou. (Druhá možnost je vyhodit televizi do smetí, což asi brzo udělám a závidím těm, co to už udělali.)

Írsko: Jedno pracovné miesto a stovky záujemcov

Počet nezamestnaných v Írsku sa v posledných 12 mesiacoch zdvojnásobil. Prácu v súčasnosti nemá 11% obyvateľstva - číslo, ktoré Írsko zažilo naposledy pred 12 rokmi. Masové prepúšťania sú na dennom poriadku, jedna firma za druhou zatvára svoje prevádzky. O prácu prichádza každý deň približne 1000 ľudí, celkový počet sa odhaduje na 371 000 nezamestnaných. Toto sú však iba oficiálne čísla, v skutočnosti treba rátať s dvojnásobným počtom.

Anjel nádeje v Austrálii proti obchodu so sexom

Bývalá prostitútka a „madam“, Linda Watsonová, sa pred pár rokmi vrátila do katolíckej cirkvi a dnes je poprednou bojovníčkou za dôstojnosť žien, ktoré prostitúcia degraduje. Veľa cestuje a obracia sa na politikov, cirkevné skupiny, ženské skupiny a na verejnosť, aby rozprávala v mene tých, ktoré boli vlákané do života degradácie, pošliapanej dôstojnosti a vykorisťovania.

Top