Dátum

máj 30th

Vymierajúci samci (EN)

Existuje mnoho varovných znamení... Narastajúce množstvo dôkazov nám dáva na vedomie, že so sexuálnym zdravím mužov je niečo v neporiadku... Množstvo spermií sa za posledné polstoročie zmenšilo o polovicu... Anomálie spermy i mužská neplodnosť sa radikálne rozšírili... Za posledných dvadsať rokov sa tiež zdvojnásobil výskyt rakoviny varlát... Otázka znie: prečo?

máj 23rd

Aké je vaše číslo?

Vraj napíš niečo o numerológii, bezútešne som čumela do monitora, keď mi zazvonil telefón. „Vieš, ako mi nedávno vo výklade tarotu vyšla tá karta bez obrázka a bez čísla?“ ozvala sa moja priateľka. „Ty si mi povedala, že o udalosti, ktorá sa rysuje v tejto oblasti, nebudeme hovoriť, lebo ju nijako nemôžem ovplyvniť a keď príde, treba ju iba prijať. Hneď sa mi táto tvoja veta vybavila, keď mi oznámili jeho smrť.“ Vyjadrila som účasť so stratou príbuzného a kým mi vylievala svoje boľavé srdce, tak som si uvedomila, že nie každý prežíva osobný rok štvorky s vibráciou tarotu rastu trinásť práve takto výrazne ako ona. Reálna smrť po emocionálnej stránke už dávno nefunkčného manželstva a smrť príbuzného. Rok s touto vibráciou, ktorú si každý môže vypočítať sčítaním dňa, mesiaca narodenia s aktuálnym rokom a číslice výsledku sčítať na dvojciferné, alebo jednociferné číslo, bežne prináša zmenu práce, bydliska a riešenie rôznych fyzických či úradných obmedzení. Znamená vzdať sa alebo zbaviť sa všetkého, čo ťaží a neobstálo v skúške času.

Harry Potter - slabikář mediální manipulace 2. (Podprahové zprávy)

Davové šílenství kolem Harryho Pottera!... Světem se valí Pottermánie!... Potter opět na žebříčku nejsledovanějších filmů!... Díky Potterovi se děti znovu vrátily ke čtení!...
Nezpozorněli jste a neřekli si, jak je to možné? Jsou knihy, které produkuje globální masmediální průmysl opravdu dobré i pro mé dítě? S přitažlivostí Pottera je to jinak než se zdá. Knihy jsou totiž schválně udělané tak, aby po nich děti šílely. Je tam použito mnoho psychologických technik manipulace. (Po potterovsku "kouzla a magie"). O tom, co tyto knihy a filmy dětem skutečně dělají, budeme mít exaktní odpověď až za deset, patnáct let. Zmapování všech psychických technik zaměstná týmy psychologů a může trvat léta. V hrubých obrysech to ale uvidíte už teď: jsou tam pobídky k alkoholu, drogám, svody na scestí, podprahové návody k "nepřemýšlení", sebedestrukci, přísliby vzrušení a podprahové odměňování, věci o kterých jste ani netušili, že jsou možné.

Nič v tejto knihe nie je pravda, ale je to presne tak, ako sa veci majú 12

Najskôr vám poviem o tom, ako Thoth spolu s ďalšími Vzkriesenými Učiteľmi pristúpili k vytvoreniu syntetickej kryštalickej mriežky Kristovho Poznania na tejto planéte preto, aby odstránili dôsledky konfliktu udalosti v Atlantíde medzi Marťanmi a Zemou. Keď Vzkriesení Učitelia pristúpili k vybudovaniu mriežky, najskôr prerazili vrty na území Egypta, aby našli ohne života Siení Amenti a aktivovali geomantiu pomocou posvätných bodov na celej Zemi. Ďalej Vzkriesení Učitelia vypočítali, že do zimy roku 1998 musíme vstúpiť do 4. dimenzie, avšak najskôr sa to podarilo urobiť len málokomu. Na tomto experimente (zriadenie syntetickej kryštalickej mriežky Kristovho Poznania) nebolo nič zvláštne. Pravidelne vznikala na iných planétach. Pri prechode z jednej úrovne vedomia do druhej a nikto vo vesmíre nevidel v tomto procese nič zvláštne. Popritom všetkom asi pred 200 rokmi obyvatelia Síriusa, ktorí sú našim vyšším aspektom, pochopili, že existuje hrozba, že my to nikdy nedosiahneme. Predvídali udalosť, ktorá sa mala stať v roku 1972, a pochopili, že preto, aby sme vydržali, musíme byť v tom čaše na úrovni 4. dimenzie. A keď dosiahneme túto úroveň, problém nesmie vzniknúť, v opačnom prípade bude hroziť celej planéte záhuba, domnievali sa. Čas prešiel a začalo byť jasné, že ťažko dosiahneme 4. dimenziu.

Stránky

Top