Dátum

Digitální televize pro kontrolu mysli 2

31. března 1991 byla vydána tisková zpráva ve formě telegrafního bulletinu ITV News Bureau Ltd (Londýn), nazvaná „High-tech psychologická zbraň přichází na Střední Východ“. Bylo to za úřadu George Bushe seniora, během operace „Pouštní bouře“, a je tam popsána pozoruhodně detailně operace provedená americkou službou Psychological Operation (PsyOps), která byla úspěšně vedena proti iráckým vojskům v Kuvajtu.

"Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem Radu, ostatným ilúziu..."

Horoskopy ju priťahovali už od detstva. Spolužiačkam veštila z ruky, pri hre obyčajných sedmových kariet mávala rôzne predstavy a vízie, ktorým vtedy vôbec nerozumela. Postupom času zistila, že toto je POSLANIE. Práca v oblasti poradenstva ľudom ju nesmierne baví, ale priznáva, že psychicky je veľmi vyčerpávajúca a niekedy je veľmi ťažké ju zosúladiť s rodinou. Najväčšiu radosť však má, ak klient, ktorý sa ozval pre neho s neriešiteľným problémom, po čase pošle email, že aj vďaka nej bolo nakoniec riešenie hračkou. Dámy a páni, Numerologička a Tarotmanka Petronela!

Nič v tejto knihe nie je pravda, ale je to presne tak, ako sa veci majú 10

Drunvalo tvrdí, že meditácia je potrebná, aby sme získali príležitosť vrátiť sa k tomu spôsobu dýchania, ktorý sme používali do posledného posunu pólov. Pritom sa musíme naplniť pránou cez temeno a hrádzu, aby energia smerovala v našom tele ako zhora, tak i zdola. Potom prána vchádza do kryštalickej mriežky, obklopujúcej naše telo (v hviezde - tetraédry, vpísanom do sféry) a vychádza v jednej z čakier. O tejto dychovej meditácii Drunvala informovali anjeli, ktorí nie sú ničím iným, ako vyšším aspektom samého Drunvala. Tieto informácie nedostával od Thotha. Aby prežil 52 000 rokov v jednom tele, Thoth každodenne po jednej hodine robil nasledujúce cvičenie: bol otočený hlavou na sever, nohami na juh, sústredil sa na jednu z čakier a dýchal určeným spôsobom. Potom sa postavil opačným smerom, aby zmenil svoju polaritu a robil analogické cvičenie počas nasledujúcej hodiny. Okrem týchto dychových cvičení, Thoth každých päť rokov predstupoval pred "Oheň Života". Netreba hovoriť, ako sa Thoth potešil, keď mu Drunvalo ponúkol vlastnú dychovú meditáciu, ktorou úspešne zamenil svoje dlhodobé cvičenia.

Fluor? Mňamka!

Tento úvodní článek má patřit především zdraví a jak ho ovlivňovat. Hned na začátku musím a nemohu jinak, vás upozorním na skutečnosti, proč v dnešní populaci je tolik nemocí a onemocnění epidemického charakteru, proč je tolik tzv. civilizačních chorob. Proč musí stoupat spotřeba léků a potravinových doplňků, které nás stojí nemalé peníze a pokud nic neuděláme, stát ještě budou. Řesení je jednoduché. Najít příčinu a odstranit pomocí přírody a vynikajících roslin důsledky, které mohou způsobit degeneraci a vymření naší tak slavné civilizace.

Stránky

Top