júl 28th

Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá!

Rakovina je jednou z najobávanejších chorôb modernej spoločnosti považovaná väčšinou za rozsudok smrti. Toto je pozoruhodné interview s Lotharom Hirneisom známym odborníkom, ktorý precestoval celý svet v úsilí nájsť úspešné metódy jej liečby. Fakt, že Hirneis nie je lekárom, mu umožnil zachovať si dostatočne otvorenú myseľ, aby mohol urobiť dôležitý objav: každý môže nájsť nejaké riešenie v prípade rakoviny... avšak pevná dôvera, je podstatnou podmienkou.

Druhý stupeň detoxikácie organizmu - očista obličiek

Po očiste hrubého čreva a pečene sa budete cítiť oveľa lepšie a zdravšie. Životné sily, ktoré ste skôr vynakladali na neutralizáciu následkov intoxikácie z hrubého čreva, ktorú ste si sami spôsobili, na podporu činnosti pečene, teraz môžete plne využiť a dať organizmus do poriadku. Ozdravný proces prebehne rýchlo a kvalitne. Niektorí ľudia môžu trpieť obličkovými kameňmi, nadmernou toxicitou lymfy, krvi, polyartritídou atď. Ako s týmito neduhmi bojovať, si ukážeme v nasledujúcej kapitole.

júl 27th

VRAŽEDNÁ ENERGIE

Omezení týkající se energetických nápojů, jejichž nadměrné požívání je spojováno s řadou úmrtí bezprostředně po požití, už uzákonili v mnoha zemích. Prodávané „energetické nápoje“ se v posledních letech stávají stále populárnějšími u dospívajících dětí a studentů. Staly se symbolem extrémních sportů, zábavy a sexuality. Tyto nápoje mohou obsahovat až 10-krát více kofeinu než běžné kofeinové nápoje bez alkoholu. Současně s dalšími přísadami, jako jsou aminotaurinové kyseliny, vitamíny a rostlinné výtažky tak mohou vznikat v nekontrolovatelných chemických reakcích zdraví škodlivé sloučeniny. Výzkumníci z Johns Hopikins Univerzity tvrdí, že by tyto nápoje měly nést viditelné upozornění na vysoký obsah kofeinu a varování před dalšími potenciálními riziky.

Stránky

Top