Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá!

Rakovina je jednou z najobávanejších chorôb modernej spoločnosti považovaná väčšinou za rozsudok smrti. Toto je pozoruhodné interview s Lotharom Hirneisom známym odborníkom, ktorý precestoval celý svet v úsilí nájsť úspešné metódy jej liečby. Fakt, že Hirneis nie je lekárom, mu umožnil zachovať si dostatočne otvorenú myseľ, aby mohol urobiť dôležitý objav: každý môže nájsť nejaké riešenie v prípade rakoviny... avšak pevná dôvera, je podstatnou podmienkou.

Druhý stupeň detoxikácie organizmu - očista obličiek

Po očiste hrubého čreva a pečene sa budete cítiť oveľa lepšie a zdravšie. Životné sily, ktoré ste skôr vynakladali na neutralizáciu následkov intoxikácie z hrubého čreva, ktorú ste si sami spôsobili, na podporu činnosti pečene, teraz môžete plne využiť a dať organizmus do poriadku. Ozdravný proces prebehne rýchlo a kvalitne. Niektorí ľudia môžu trpieť obličkovými kameňmi, nadmernou toxicitou lymfy, krvi, polyartritídou atď. Ako s týmito neduhmi bojovať, si ukážeme v nasledujúcej kapitole.

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Očkování proti prasečí chřipce může sterilizovat. Pokud chcete někdy mít děti, čtěte dále. Nadmíru medializovaný výskyt a údajný rozsah prasečí chřipky se postupně stává na první pohled velmi podezřelou událostí.
Chování WHO v této věci…
Chování médií v této věci…
Chování vlád jednotlivých států vybraných průmyslových zemí v této věci…
Kolik doposud vydaly některé státy za nákup vakcín:
Francie 1 miliardu EUR…
Německo 2 miliardy EUR…
Spojené státy 2 miliardy USD z 8 mrd rezervy…

Top