Čitatelia fotia časť 9. "Chemtrails VII."

Do redakcie nám prišli fotografie vysokej kvality a tak okrem už známej flashovej prelínačky po súhlase autora poskytujeme i jednotlivé zábery v pôvodnej veľkosti. Naozaj stojí za to vidieť! Aby som nezabudol, všimnite si nápadné zafarbenie oblohy pri západe slnka ;)
Sokol

Zvyšování potenciálu povětrnostních technologií?

Příspěvky od Jitky se snadno publikují, tak tady je jeden čerstvý. Vůbec neuškodí připomenout si poznatky od Rauni Kilde. Jsou pořád stejně aktuální jako v dobu, kdy promluvila.
Milý Orgonete,
díky za zveřejnění mého překladu příspěvku z německého orgonetového fóra. Avšak Tvá poznámka k bodu 3 myslím svědčí o nedorozumění. Podle mě tím "zařízením" se myslí ty nové skalární technologie, nikoli cloudbustery. Tedy že v blízkosti těchto nových technologií skalárních vln stoupá potenciál bouřek.

Architekti vesmíru XVI. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LIX.)

Podobně jako Mikuláš Koperník je považován za otce moderní astronomie, Charles Lyell je považován za duchovního otce geologie zejména díky své učebnici Základy geologie (Principles of Geology, 1830-1833). Lyell vytvořil filozofický názor, který později dostal název geologický aktualismus. Jeho jádrem je přesvědčení, že přítomnost je klíčem k minulosti. Lyell tvrdil, že současný rozsah přírodních procesů a jejich rychlost postačuje k vysvětlení příčin událostí v geologických dějinách Země. Lyell se svým principem snažil odstranit "katastrofické" příčiny vývoje a snažil se vývoj vysvětlit na základě postupného a pomalého hromadění nepatrných změn v průběhu dlouhé doby.

Top