Experti připouštějí, že injekce proti prasečí chřipce „může způsobovat“ smrtelnou nervovou chorobu

dailymail.co.uk | Člověk by řekl, že lidé už jsou po loňských zkušenostech uvědomělí ohledně očkování proti chřipkám, a že se do něho nebudou hnát, ale nedávné diskuse na pracovišti mi ukazují, že jak se blíží "sezóna" a strašení médií nabývá na intenzitě, lidé opět uvažují o tom, že se dají očkovat...

Ve Francii vyšly do ulic statisíce demonstrantů, čekají se násilnosti

PAŘÍŽ | Ve Francii dnes začal další mohutný protest odborů proti vládnímu návrhu důchodové reformy. Kolem poledne se do něj už zapojilo přes 340 000 lidí a očekává se další nárůst. Podle ministerstva vnitra však uvedený počet účastníků představuje pokles proti předchozím demonstracím, napsala agentura AFP. Zatím nejsou informace o žádných násilnostech. Média nicméně neskrývají obavy, že k nim během protestů dojde, zvláště když jádrem demonstrantů má být středoškolská mládež, která se snadno nechá strhnout. Poukazují také na nedostatek benzinu u čerpacích stanic a na rychle ubývající zásoby leteckého paliva na letištích v důsledku stávky, což hrozí velkými problémy v dopravě.

UFO nad NEW YORKOM (+video)

KP.RU | V stredu 13. októbra popoludní - asi o 13-ej hodine a 30-ej minúte miestneho času - sa nad oblasťou West Side a Chelsea v New Yorku objavil striebristý bod. Potom akoby sa spustil a začal sa podobať na "lietajúci tanier", predstavujúci striebristé guľky. Tisícky ľudí zostali stáť, vystúpili z áut a začali skúmať nejasné body. Tie sa chvíľami k sebe zbiehali a zase rozlietali. - Na obyčajné letecké balóny to bolo veľmi zvláštne, - podotýkali očití svedkovia. Niektorí porovnávali objekt s medúzou. Iní rozprávali o niekoľkých objektoch, ktoré buď svietili alebo veľmi nezvykle odrážali svetlo.

Top