Umelec dostal dávku LSD-25 a krabičku s farbičkami

blog.KP.RU | Experiment sa uskutočnila vláda USA vrámci programu na výskum produktov, ktoré menia psychiku človeka niekedy na konci 50-tych rokov minulého storočia.
Umelec dostal dávku LSD-25 a krabičku s farbičkami.
Jeho úlohou bolo nakresliť lekára, od ktorého dostal injekciu.

Pokusy s LSD ukázali, ako narkotiká menia svet...

Když se tak rozhlížím… (5.)

Od počátku padesátých let se vedou více či méně smysluplné debaty o tom, zda je existence UFO (nebo IFO-Identified Flying Object) na Zemi je skutečností, věrolomnou fikcí, či produktem příliš fantazií obdařených lidí. Americké tajné služby vynaložily neskutečnou energii a velké množství peněz na to, aby své občany přesvědčili o tom, že žádní mimozemšťané a žádné jevy UFO neexistují a pokud ano, jsou to přirozené úkazy, nebo optické klamy. Cílem této desinformační akce, nazvané Project Blue Book, bylo dosaženo a tak se každé i sebepřesvědčivější hlášení o výskytu tohoto fenoménu, stalo vítanou záminku k zesměšňování ze strany médií i státních orgánů po celém světě.

Slováci v 21. storočí

„Nešťastná krajina, v ktorej sú slová „vlastenec“ považované za nadávky!“
Výrok ruského spisovateľa, Alexandra Solženicyna, možno z hľadiska nás, Slovákov žijúcich v 21. storočí, ako aj nám podobných národov ohrozovaných iredentistickými požiadavkami susedných krajín, považovať za nadčasový a vzhľadom k súčasným udalostiam je nevyhnutné uvedomovať si jeho význam a riadiť sa ním.

Top