Přechlapač

Komunikační bariéra mezi mužem a ženou? Jistě, skoro každému se to někdy stalo… Ale pro tyto případy je zde Přechlapač! Přeloží do pravého významu to, co si vaše drahá polovička skutečně myslí! A proto neváhejte a kupujte! Nezaplatíte ani 999 dolarů, ani 899, ba dokonce ani 799 dolarů. Tento přístroj je za neskutečných 699 dolarů, a napíšete-li do 20ti minut, dostanete jako bonus hlas Arnolda Schwarzeneggera!

Záhadné zhody najstarších egyptských stavieb s elektronikou mikrovĺn

Ak necháte nahliadnuť do plánov údolného chrámu Sfingy, zádušného chrámu Chefrenovej pyramídy, zádušného chrámu Menkaurovej pyramídy, alebo Osireionu v Abydose, či chrámu Hóra z Edfu človeku, ktorý má aspoň základy počítačovej elektroniky, alebo ešte lepšie niekomu, kto má skúsenosti s konštrukciami mikrovlnných obvodov v pásme 1 GHz, tak vám povie, že sú to nepochybne schémy dosiek plošných spojov aj s ich príslušnými obvodmi. Platí to pre prípad, že nepoviete o aké schémy alebo plány sa vlastne jedná.

FESTIVAL SLNOVRAT


Motto: Aby tu bol dobrý festival plný "alternatívnych" informácií, ktoré však už zajtra môžu patriť k všeobecne uznávaným a samozrejmým faktom!
Sokol

Top