november 30th

Angkor Vat (EN)

Predstava Zeme, ktorá je „odrazom nebies“, na ktorej sú zbudované kozmické chrámy so „sieňami, ktoré sú podobné oblohe“, sa neobmedzuje len na staroveký Egypt a staré Mexiko. Tisíc rokov potom, čo sa zrútila civilizácia faraónov, zakorenila presne tá istá myšlienka v juhovýchodnej Ázii, v kambodžských hinduistických a budhistických mestách Angkor Vat a Angkor Thom.

Jak pokračuje výroba kalamitního sněhu

Výroba sněhu dne 29. 11. 2010 se vcelku daří, chemická oblačnost je průběžně dostřikována letadly, výrazně nad Polskem - chemtrails jsou viditelné i "pouhým okem" na sat24. Není pochyb, že veškerá horní bílá vrstva oblačnosti vznikla roztahováním leteckých chemočar. Vláknité sítě jsou patrné i na snímcích Eumetsat - ukázka níže.

Architekti vesmíru XXII. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXV.)

Pozůstatky po předpotopních kulturách, ale i po předpokládaných genetických pokusech lze jen velmi těžko identifikovat a jsou proto pro nás přístupné jen zprostředkovaně v bájích, eposech a pověstech pozdějších civilizací. Jedním z dokladů genetických pokusů jsou i vyobrazení různých kombinací dnes známých zvířat nebo i zvířat a lidí. Nejde jen o sochy, které, jak může někdo namítnout, něco symbolizují, ale i o výjevy ze života, kde jsou tyto exempláře voděny na vodítku mezi lidmi.

V roku 1928 sa do videozáberu dostala... žena s mobilom?!

KP.RU | Ohromujúce zábery vystavené Clarkom na YouTube vznikli v roku 1928 v Los Angeles, USA, v čínskom divadle, kde sa vtedy konala premiéra slávneho filmu Charlie Chaplin "Cirkus". Symbolizujúc skutočný cirkus, pri vchode do divadla stojí atrapa zebry. Oproti je operátor. Natáča zvláštnu postavu, ktorá sa objaví z pravej strany. Vidíme, že medzi vchodom a zebrou kráča žena. Má sukňu, dámske topánky a nejaký plášť. Na hlave nie práve typický ženský klobúk a pod ním črty tváre, ktoré veľmi nepripomínajú nežné pohlavie. Dominantou je dlhý, skôr mužský než ženský nos.

Stránky

Top