Pripomenutie XI.: Skrytý svet pod našimi nohami

„Teorie duté země představuje alternativní vědecký pohled na strukturu naší a ostatních planet včetně slunce. Poukazuje na různe nesrovnalosti ve stávajících teoriích a snaží se předložit lepší vysvětlení pro současnou vědu nejasných míst. Zmínky o podzemních říších a duté zemí lze nalézt v ústních tradicích i náboženských spisech mnoha kultur světa. Pojmy jako Shambhala či Agharta jsou dostatečně známé. Slavný astronom Edmund Halley byl prvním vědcem v moderní době, který dospěl k závěru, že země je dutá. Po něm následovala vědecká diskuse trvající asi dvěstě let, kterou ukončilo až Pearyho údajné objevení severního pólu. Badatel Marshall Gardner však poukázal na nesrovnalosti v Pearyho deníku a také americký Kongres ve dvacátých letech uspořádal v této věci slyšení, při němž bylo Pearyho tvrzení zcela vyvráceno. Přesto je Peary dodnes považován za objevitele severního pólu. Diskuse by tedy měla pokračovat.“

Dnešní síla chemtrails nad Polskem

Díky Guessovi za upozornění na dnešní zajímavou oblačnost. Povšimněte si množství chemtrails nad naším územím i nad Polskem dnes v 7.00 UTC. Zřejmě mají zlikvidovat bezoblačné pásmo, protože ode dneška už je naplánováno listopadové počasí. Jenom připomenu, jak to funguje: chemtrails nasytí vzduch chemikáliemi potřebnými k tomu, aby se vzduchová masa dala snadno ohřát radiací (na dálku z haarpu nebo i z místních zdrojů - to nevím). Tím dojde ke snížení tlaku v ohřáté oblasti, která si začne "přitahovat" oblačnost. Toho jsme právě svědky.

Architekti vesmíru XX. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXIII.)

V roce 1896 objevil M. H. Becquerel radioaktivní rozpad a r. 1905 navrhl poprvé E. Rutherford použít jej ke geologickému datování. Skutečná datování mohla být prováděna až po zkonstruování přesných hmotových spektrografů A. O. Nierem r. 1937. Do té doby existovaly jen metody relativní, kdy se stáří Země stanovovalo z obsahu soli v mořích a přísunu soli v současnosti, z odnosu pevniny řekami, z rychlosti sedimentace a tloušťky sedimentů, z tření u dna moří a vzdálenosti Měsíce, z ochlazování zemského povrchu za předpokladu žhavého a tekutého počátečního stavu, atd. Lord Kelvin (W. Thomson) vypočítal r. 1862 stáří zemské kůry z jejího ochlazování na 100 milionů let s obrovskou tolerancí 20 – 400 milionů let.

V listopadu tepleji než v srpnu

Včera bylo nádherné počasí (aspoň tady v ČB), vůbec nepřipomínalo listopad. (Na rozdíl od léta, kdy připomínalo listopad velmi často). (Na obrázku: na Vysočině včera měli naopak smůlu - naplánovali jim tam celodenní listopad - zima, vítr, mlha... Všimněte si roztomilých umělých vlnek v umělé oblačnosti, i nad Slovenskem.)

Top