Dejiny DNA a Ľudskej Rasy I.

Přijal Lee Carroll 29. 8. 2009 v Portlandu, Oregon; originál na www.kryon.com
Pozdravujem vás, moji drahí, Ja som Kryon z Magnetickej Služby.
Dali by sme čokoľvek aby sme anulovali pravidlá slobodnej vôle aby sme sa ukázali takým spôsobom ktorý by umožnil dokázať že sme naozaj tu. Ale na tejto planéte slobodnej vôle ste to vy kto musí nám otvoriť dvere. Stojíme ako anjeli sme vo vašich životov kráčajúc neustále s vami. V bode kedy sa narodíte na tejto planéte anjeli obklopia miesto vášho narodenia a potom s vami zostanú do vášho posledného dychu. V tých počiatočného týždňoch môžete vidieť nemluvňa ako sa nemluvňa doširoka otvorenými očami skutočne pozerá na anjelov! Dieťatko na nich ukáže a usmeje sa na nich, ešte aj keď je dva alebo tri týždne staré, pretože dieťa nás poznáva. Každý z vás to robil, vskutku, v tých skorých dňoch je tak veľa zmien a na tak veľa si treba zvykať tak čerstvo vonku z lona, sú anjeli útechou pre bábätko. Pamätáte sa? [Kryon sa smeje] Potom sa vám pomaly tá realita vytratí. Pomaly. Al mnohí z vás to videli keď sa dieťa pozerá ako vy hovoríte do prázdna a je potešené tým čo vidí.

Kam všichni pořád lítají, že se nebe netrhne?

Snímek: ICAO - řízení letového provozu nad ČR... Vypadá to hustě, ale... ve skutečnosti je to daleko hustší... | Kolik sprejujích letadel mi lítá denně nad hlavou? Už tu bylo několikrát popisováno, že nad mou hlavou/bydlištěm vede "nepřetržitá linka", po které létají neustále letadla stejnou trasou, stejným směrem od západu na východ v intervalech 2 až 10 minut. Takže za hodinu jich mohu napočítat až 30, někdy i více, to když létají ve dvojici - těsně za sebou nebo souběžně v různých výškách. Některá sprejují, některá ne. Některá viditelně zapínají a vypínají sprejování. Létají i v noci - je vidět jejich světla a hřmění. Létají i při zatažené obloze - je slyšet jejich hřmění. To mluvím o jedné jediné lince. Když vysunu trochu více hlavu z okna, vidím další a další a další rovnoběžné nepřetržité linky... a to ještě nemluvím o těch, které je křižují.

O juanu, dolaru a o tom, kdo bude vládnout světu

Poté, co rok co rok nutil Čínu ke zvýšení kurzu juanu, se americký kongres nakonec urazil. Sněmovna schválila návrh zákona, kterým se v odvetu za čínské „stlačování“ kurzu své měny zvyšují cla u čínského zboží. Na zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) ve Washingtonu byl předseda Národní banky Číny (NBC) Zhang Xiaoqiang nucen Američanům vysvětlit, že „vytváření politiky týkající se směnného kurzu je velké umění. Je třeba brát v úvahu takové okolnosti, jako míra vnitřní inflace, nezaměstnanosti, tempo ekonomického růstu, vnější příjmy a výdaje“. Je jasné, že tyto velké pravdy Američané znají, avšak zcela neznámým jim je to, že každá země, nejen Spojené státy, má své vlastní národní zájmy.

Top