Chemtrails. Ptáme se za vás, co je na tom pravdy

> | "Volám do Států. Žije tam dcerka. Bere to zeď, komputorový specialista. Je Indián. „Tak co“ ptám se, „máte tam taky ty šmouhy?“ „Jaké šmouhy?“ ozve se ze sluchátka. „Myslíš chemtrails? Samo. To se přeci dává na oblohu, kvůli slunci, aby tolik neopalovalo. Vždyť je to i v učebnicích a děti se o tom učí ve škole. Co je na tom špatného?“ „Nic - nic, jen tak se ptám a jak se máte?“ zakončuji debatu. „Děti trochu kašlou, jinak dobrý. A ty?“… Pokládám sluchátko."
Třiasedmdesátiletý známý pilot a spisovatel, Čechoaustralan a rodák ze Žižkova, kde chodil do třídy s Jiřím Krampolem, žije nyní v australském Melbourne. Evžen Kulič má sice podobně jako Krampol smysl pro humor, je ale vážně přesvědčen, že to, co vidíme na obloze, obyčejnými čárami není.

Byla na australských domorodcích prováděna mimozemská chirurgie?

Jedna z nejbizarnějších procedur, o kterých se často zmiňují unesení, jsou chirurgické zásahy, obvykle dlouhé řezy po těle. Do otevřených ran jsou pak vkládány různé předměty. Mohou být vůbec takové zprávy reálné? Vyhlídky na to, že je to možné, se začínají lepšit, protože tato procedura může být nyní potvrzena z neočekávaných zdrojů: od australských domorodců.

Top