Energetická poptávka se dotýká nedostatku vody

Uspokojení rostoucí poptávky po energii ve Spojených státech, dokonce i pomocí udržitelných prostředků, by mohlo znamenat větší hrozby pro prostředí, jak ukazuje nový výzkum. Studie Circle of Blue, sítě novinářů a vědců věnujících se udržitelnosti vody, by mohla mít dopady nejen na vztah mezi energetickou poptávkou a nedostatkem vody v USA, ale také kdekoliv na světě. „Nejde jen o to, že produkce energie nemůže probíhat bez používání obrovského objemu vody. Dochází k tomu také v éře klimatických změn, růstu populace a neustálého nárůstu poptávky po energii,“ řekl Keith Schneider z Circle of Blue, který předkládal nálezy ve středu ve Washingtonu.

Dejiny DNA a Ľudskej Rasy II.

Přijal Lee Carroll 29. 8. 2009 v Portlandu, Oregon; originál na www.kryon.com
Tu to je, vyložené tak aby to ktokoľvek mohol vidieť a počuť všetky tie časti ktoré potrebujete počuť, v jednoduchom jazyku. Pred stotisíc rokmi bolo vo vývoji 17 druhov Ľudských Bytostí. Rovnako ako rozmanitosť po ktorej by príroda volala ohľadne iných živočíchov a cicavcov, bola zabudovaná rozmanitosť ktorú Gaia poskytuje pre prežitie druhov. Rovnako ako existujú tucty druhov opíc a obrovská rozmanitosť toľkých zvierat na planéte, bola vo vývoji aj rozmanitosť ľudí. Ale ak ste si všimli, existuje dnes len jeden druh Človeka. Oh, existujú rôzne farby a rozmanitosť rysov tváre, ale len jeden druh. V prírode nenájdete typický druh rozdielov. Nemáte druhy s chvostami a iné bez nich. Nemáte super maličké chlpaté druhy na jednom kontinente a ďalšie super vysoké škvrnité na druhom. Niečo sa stalo.

Čo nosí vo svojej batožine robotník z Pervouraľska? (+VIDEO)

KP.RU | Obyvateľ Pervouraľska Gleb bol v spoločnej záhrade číslo 5 v tom okamihu, keď sa mu niečo zvalilo zo strechy na hlavu. Prizrel sa lepšie a zalapal po dychu: bola to maličká – čo do rozmeru, vyschnutá mŕtvolka neznámeho tvora. Začudovaný Gleb sa domnieval, že je pred ním mŕtvy mimozemšťan a ukryl ho do strešného nosiča svojho auta. Robotník ukázal vysušenú mŕtvolku veterinárom, ktorý ju letmo prezreli a rozhodli, že je to mačiatko. No potom zapochybovali: mala až nadmieru veľkú hlavu.

Top