Měsíc plný tajemství (1.)

Většina lidí je přesvědčena, že psaná historie lidského rodu není starší než nějakých 5.000-5.500 let a po celou tu dobu provázelo Zemi nebeské těleso, známé jako Měsíc, Luna, Seléné, Telperion aj. H. P. Blavatská, která koncem 19. století získala přístup k manuskriptům uloženým v tajných tibetských klášterních knihovnách tvrdí, že některé velmi staré písemnosti (Lhasský manuskript) zaznamenávají historické zápisy z velmi dávných časů, kdy Země neměla žádný měsíc a na moři nebyl ani příliv, ani odliv. Jiné prameny hovoří o tom, že existovalo historické období, kdy po nějaký čas kolem Země obíhaly dokonce dva měsíce. Podobné informace mají i některé mýty a báje udržované mezi starými národy jižní Ameriky a východní Asie.

Eckhart Tolle: Máme něco dělat pro změnu?

My máme dospět k opuštění naléhavého myšlení, to jest posuzování. Kdyby se právě to neodehrávalo v kolektivním energetickém poli planety, a právě teď, vůbec bychom tu neseděli na přednášce, nebyli bychom tu. Ale my jsme tady, protože právě to se právě odehrává v kolektivním energetickém poli. Lidé mi často kladou otázku: „To se nám stane jen tak samo, anebo my máme způsobit, aby se to stalo? Anebo máme jenom tak sedět a nechat to, ať se to stane?“

Jedinečné foto Slnka amatérskeho astronóma

NEW YORK | Amatérskemu astronómovi Alanovi Friedmanovi sa podarilo zachytiť fenomenálny obrázok slnečnej atmosféry. Američan zachytil unikátny záber s názvom „Nie je to veľká tekvica“ na svoj teleskop s priemerom len 14 centimetrov! Záber jedinečne zachytáva „divokú“ atmosféru Slnka, známu ako chromosféru, pomocou špeciálneho filtra, ktorý dokáže snímať len istú časť svetelného spektra. Na povrchu Slnka je možné pozorovať slnečné „škvrny“, ktoré vytrvalo víria.

Top