V Brazílii zvítězila levice

Druhé kolo prezidentských voleb v Brazílii skončilo vítězstvím kandidátky za Stranu práce (PT). Dilma Rousseff získala 55.752.092 hlasů (56,05 %) a José Serra ze Sociálnědemokratické strany Brazílie (PSDB) 43.710.422 (43,95 %). Ve státě Sao Paulo zvítězil Serra, zatímco Dilma triumfovala na severu země. Třetí skončila kandidátka Strany zelených (PV) Marina Silva, která získala 19,37 % hlasů a v podstatě donutila Dilmu bojovat ve druhém kole. Ve druhém kole se Strana zelených jednoznačně nepřiklonila k žádnému z kandidátů.

Čo to na svet sprejujú? (EN a CZ) a Orgonit na Markíze!

Aktualizácia 23. 2. 2011 | Napsala mi čtenářka, že by někdo měl přeložit tento nový film z Infowars, který měl premiéru v říjnu 2010. Souhlasím. Ale ten film je dlouhý více než hodinu, to je pro mě teď příliš mnoho práce. Třeba se toho někdo ujme? Tady ho máte aspoň v angličtině přes vimeo. A díky kolegům ze Slovenska, že se prosadili do televize!

Měsíc plný tajemství (2.)

NASA byl vytvořen 1. října 1958. Skutečným hlavním záměrem pro ustavení NASA bylo osvojení vojenského potenciálu prostoru v těsném okolí Země a získání celkové kontroly Země z kosmického prostoru. Dalším důvodem byly manipulace s financemi určenými Kongresem USA pro vědu a výzkum. Dodatečně bylo zjištěno, že velké částky peněz lze touto cestou nekontrolovatelně převádět na financování "černých projektů" (vojenských projektů neschválených Kongresem USA). Plán byl jednoduchý a docela snadno uskutečnitelný. Finance a položky pro hrazení dodávek přístrojů, součástí a zařízení pro přísně tajné nebo černé projekty tak mohly být rychle proplácené, protože se vše provádělo v rámci neklasifikovaných (otevřených) projektů a přitom dodavatelé a subdodavatelé NASA neměli žádnou představu o skutečném zdroji financí.

Top